Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 1 év házasság,2 év együttélés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év házasság,2 év együttélés után a feleségem nem szerelmes belém. Mennyire normális ez?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, 1 éve a feleségem, 2 hónap múlva várjuk közös kislányunkat. Az a helyzet, hogy jóval fiatalabb nálam, én 40 éves vagyok, ő 24. Nem volt köztünk soha semmi gond, az én részemről ez igaz szerelem, imádom őt. Eddig azt hittem, hogy ő is engem. Azt is érdemes tudni talán, hogy ő egy elég szegény lány volt, én jómódban élek régóta.

Tegnap hallottam, ahogy azt mondja a barátnőjének a telefonba szó szerint, hogy nem nehéz erős szeretet érezni egy olyan ember irányába, aki végre megbecsüli minden értelemben és megteremt mindent majd a gyerekének is... Nekem ez nagyon rosszul esett. 2 év után már ennyire normális lenne az elhidegülés?


2018. jan. 6. 18:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%

Komolyan, ahol nincs probléma oda generálunk egyet, ugye te nagy gyerek?


A szerelem egy idő után elmúlik és átveszi helyét a sokkal mélyebb és erősebb szeretet.


Inkább örülj annak, hogy minden oké a kapcsolatotokban és ne frusztráld magad b..romságokkal.

2018. jan. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Öööö ebben hol volt az, hogy nem szeret? Vagy én nem értek valamit?
2018. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%
Nincs kedvem kifejteni,de tény,hogy neked se sok eszed van,kb. annyi akivel összejöttél.
2018. jan. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%

Ööö..bocsánat, de nem látom azt a részt, ahol a feleséged azt mondta volna, hogy nem szeret.

Legyünk őszinték. Sgitettél neki kitörni a szegénységből. Melletted biztonságban érzi magát, és tudja, hogy a gyereknek nem kell majd nélkülöznie.

2018. jan. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Amikor megérdemlitek egymást, szokás mondani. Neki anyagi biztonság kellett, neked meg pipike.
2018. jan. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem tart örökké a rózsaszín köd, a lángoló szerelem, de 2 év alatt kihűlni...? Nem fogok ebből problémát csinálni, de azért csak megmaradt az emberben. Azzal nem is lenne gondom, hogy ilyen gyorsan átalakult ez benne, inkább attól félek, hogy talán sosem volt...
2018. jan. 6. 18:27
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Formabontó megoldást fogok javasolni: mi lenne, ha megkérdeznéd tőle?
2018. jan. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
A szerelem nem múlik el ha igazi. Viszont az ő részéről ez sosem volt szerelem. Azért van veled, hogy legyen neki valaki. Nem konkrétan beléd szerelmes, hanem abba, hogy kényelmes, jó élete van melletted és jól bánsz vele. Az már a te döntésed, hogy neked ez elég-e. Én nem látom értelmét semmilyen párkapcsolatnak kölcsönös szerelem nélkül. El lehet egymással bohóckodni még pár évet, de ha ő egyszer megtalálja a szerelmet biztosra veheted, hogy el fog hagyni vagy meg fog csalni.
2018. jan. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
48%
A nők többsége azért házasodik, hogy ezzel bebiztosítsa magának és leendő gyerekienek az anyagi biztonságot és nem azért mert különsebben oda lenne a férjéért. Ezt tudomásul kell vennünk és ezzel tudattal kell belefogni a házasságba/családalapításba.
2018. jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%
2 év együttlét után rögtön házasság és gyerek? 40 éves korodra sem jött meg az eszed? Beszarás.
2018. jan. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!