Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ilyenkor mi a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a következő lépés? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A férjem nem beszél hozzám. Fáradt. Pár hetente van egy-két jobb nap, mondjuk kéthavonta egyszer elmegyünk valahová, de egyébként teljesen elvan magában, maximum az életszükség dolgairól beszél hozzám pár szót, intéz kéréseket.

Szóltam neki. Annyit mond, hogy nagyon fáradt, és majd ha átmegy hatórás munkaviszonyba, majd akkor megváltozik.

Ilyenkor mit lehet tenni?


Én úgy érzem elepedek ebben.



2018. jan. 21. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
otthagynám a francba... hülye zombi... lehet azt se venné észre, ha lelépnél.
2018. jan. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ezen már én is gondolkodtam, hogy észrevenné-e. De igen, mert nem lenne vacsora, meg tőle kérnék a gyerekek is..:-)))

Innen venné észre:-)

2018. jan. 21. 19:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi van, ha tényleg fáradt, kiégett?

Miért rögtön a válás a felmerülő "megoldás", gyerekkel?


Beszélj te a férjedhez, te vagy a nő. A legtöbb társalgást a nők tartják fent, a társalgásra a nőknek sokkal nagyobb az igénye. Sok esetben a nők mentik meg és dobnak fel új témát egy már unalmassá váló társalgásba.

2018. jan. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem legyél türelmes. Ha a hatórás munka napokon sem javul a dolog, akkor gondolkozz drasztikusabb dolgokban.

Próbálj úgy kellemes időt tölteni vele, hogy nincs beszéd. Az is jó tud lenni.

2 havonta egyszer elmentek valahova. Az jó arány. Van akiknek ennyi sem jut. Ilyenkor gondolom nem a szupermarketbe mentek nagybevásárolni ugye?

2018. jan. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Oh, az nem gond, hogy fenntartsam a társalgást. Mestere vagyok. De ha egyszer nem veszi fel a szálat? Hosszú ideje így megy ez, magányban élek évek óta. Voltak kísérleteink, többféle. De egy olyan embernek, mint én, ez a fajta magány.. hát hogy is mondjam, egy idő után már kezd kínzókamrává válni. Nem inspirált ember, nem érdeklik a világ dolgai. Van egy hobbija, és csak miatta én is beszálltam, meghallgatom, elmegyek, beszélek róla vele, de az nekem adás, én abból nem töltődöm. Sajnos a barátaim messze, nem tudok velük találkoozni, más szülőkkel tudok beszélgetni, de azért az nem mély, baráti, intim társalgás. (Lelki közelségre gondolok, nem szexuális intimitásra...)


Hát jó, tűrök még, mást úgysem tehetek. Azért kösz a válaszokat. Csak ezt nem így képzeltem kiskoromban.. :-(((

2018. jan. 23. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!