Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Rosszul esne, ha a vágyott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esne, ha a vágyott kikapcsolódásra a férjed soha nem kísérne el?

Figyelt kérdés
Imádok színházba járni, ő nem.
2018. jan. 22. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elmennék mással színházba, a férjemet nem erőltetném, ha nem szereti.

A férjjel inkább olyan közös programot találnék ki, amelyet mindketten szeretünk.

2018. jan. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Anyósoméknál ugyanez van, úgyhogy anyósom velem szokott menni színházba :)

Csomó más dolgot lehet együtt csinálni, nem kötelező MINDIG együtt lenni, és ezt úgy írom, hogy én elég ragaszkodó típus vagyok, és imádom a párommal tölteni az időt... de most ha néha ilyen van, akkor simán meg lehet lenni külön.

2018. jan. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sem annyira szeretem a színházat, pedig voltam már ténylegesen jó darabokon. Én nem erőltetem rá azt amit nem szeret.
2018. jan. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Keress olyan programot, ami neki is kedvez. Színházba barátnőkkel, női rokonokkal is elmehetsz.

Ne nyaggasd ezzel, mert azzal csak idegesíteni fogod, és a jövőben végül semmilyen közös programban nem akar majd részt venni.

2018. jan. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én férjem utálja a balettot. Eleinte a barátnőmmel mentem, ki szintúgy szereti. Jó pár alkalommal elmentünk. Ő csak nézett. Aztán egyszer bepróbálkoztam, megkérdeztem eljön-e velem, mert én vele akarok menni. Eljött. Azóta csak egyet sóhajtok, h de jó lenne, ő már ugrik is. :)
2018. jan. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja. Azóta is utálja. Nem érti mit ugrálnak ezek a félmeztelen emberek. De, jön.
2018. jan. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én barátom se szereti, úgyhogy én mindig barátnőmmel megyek. Neki is van olyan szórakozása, ami engem nem köt le és nélkülem csinálja. Mi ezen sose problémáztunk, elég sok közös programunk van így is.
2018. jan. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!