Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 4 éve vagyunk házasok van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lolita0216 kérdése:

4 éve vagyunk házasok van egy 3hos kis babánk. De minden folytatodik mint terhessegem előtt mit fegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Terhesség előtt majdnem szét mentünk mert folyamatosan a teledont nyomta nem foglalkozott velem és sajnos most megint el kezdődött éjjel nappal nyomja házas életünk ha 2 hetente egyszer van lehet sokat mondok igaz dolgozik intezmeny vezetőhelyetes de olyan nagy dolga nincs hogy engem le sza... jon magasról nem tudom mit tegyek hiba mondom neki hogy itthon hanyagolja a telefont a játékot mert állandón focizik rajta de már annyira dühít ti mit tennétek a helyemben?? Előre is köszönöm a segítséget
2018. jan. 24. 22:19
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyerek nem oldja meg a párkapcsolati problémákat.
2018. jan. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
78%
Ő a lasztit rúgja a telefonján, én viszont őt rúgnám ki, de nagyon hirtelen :D
2018. jan. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Kár volt gyereket csinálni egy ilyen kapcsolatnak csúfolt izébe.
2018. jan. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mi tevő legyek :/ mert amúgy meg nem bánt, nem iszik, nem drogozik el sem jár itthonról de még is hiaba van itt olyan egyedül érzem magam mint ha nem is lenne :(
2018. jan. 24. 22:55
 5/31 anonim ***** válasza:
4%
Tehát szerinted téged kéne szórakoztatnia?
2018. jan. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nem de jól esne ha lenne benne annyi hogy meg ölel, puszil esetleg meg kérdezi hogy telt a napom vagy mikor lássa hogy valami nincs rendben rá kérdez de ő nem egész időt amit itthon tölt hasra dobja magát és ezerel nyomja a telot ha beszélek neki mint ha a falnak magyarázznak
2018. jan. 24. 23:18
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekkel azért foglalkozik??

Nemsokára itt a tavasz, a jó idő. Próbáld meg elcsalni kirándulni, sétálni, piknikezni.


Tudom, mit érzel! Az exem is ezt csinálta, folyton számítógép, tablet, mobil. Hiába beszéltem hozzá, nem figyelt. Mondjuk nálunk gyerek nem volt, előbb kiléptem a kapcsolatból szerencsére!

2018. jan. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj kinti programot! Séta, stb...
2018. jan. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Hát ha oda adom a picit neki hogy jatszon vele vagy ettese meg 5 10 percnél többet nem bir egyből jönnek a ki fogások wcre kell mennem fát kell vágnom ilyesmi... De most két napja ugy teszek mint aki nem hallja babazon csak eddig elég jól teljesít ebben éjszaka meg etetti át pelusoza kivancsi vagyok meddig tart majd
2018. jan. 25. 00:39
 10/31 A kérdező kommentje:
Hát sajnos ő vele nem nagyon lehet sétálni itt van pl a szánkba a tesco kb 1 buszmegálló és még oda is busszal menne mindig ami körbe megy....
2018. jan. 25. 00:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!