Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás után hogyan folytató...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után hogyan folytatódik a történeted?

Figyelt kérdés

A megcsalás megtörtént. De mi történt ezután? Ki hogyan tudta folytatni? Meséljétek el a történeteteket. Megélhetnek szeretők és a megcsalt fél is…

Velem is megtörtént…



2017. nov. 3. 11:54
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Az exbarátnő kavart be, nem volt teljesen lezárva, kb 6-7 hónapja járhattunk, amikor összegabalyodtak újra.

Amikor kiderült, a párom letiltotta a volt barátnőt, meg elküldte nem szép módon és velem akart maradni. Szerettem nagyon ezért meg akartam próbálni vele még 1x. Fél év után, miután a párom egyre jobban befordult, elzárkózott és emiatt veszekedések voltak, kibukott hogy sajnálja meg lelkiismeret furdalása van hogy két ember életét vágta tönkre anno és hogy tartozik a volt barátnőnek egy bocsánatkéréssel...

Jelenleg itt tartunk, én kiléptem inkább ebből a háromszög dologból, mert iszonya félek, hogy újból össze akarnak jönni.

Azt mondta a párom, hogy nem tudja mit érez, lehet a lelkiismeret furdalás mögött érzelmek is vannak, az is lehet, hogy semmi és csakis engem akar. De egyszer élőben beszélniük kell, meg kell eméssze és utána elém áll és megmondja, hogyan tovább.


Megőrülök ettől a szituációtól.........................

2017. nov. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 Koplárovics Béci ***** válasza:
76%
Elmondta (ez azért legalább becsülendő). Kb fél évet még szendvedtünk utána, de nem működött. Aztán a másikat is megcsalta (velem...), meg a következőt is (velem...). Aztán ezt is abbahagytuk inkább. Most velem csalnak, de ez már más.
2017. nov. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
95%
Adtam még egy esélyt, de állandóan gyomorgörcsöm volt, ha nélkülem ment valahová, folyton attól féltem, hogy újból megcsal. 2-3 évet húztunk még le, újabb megcsalások nem derültek közben ki, de folyamatosan sejtettem, éreztem, hogy nem oké, nulla volt a bizalmam felé. Mivel az egész kapcsolat egy kalap szar volt, sikeresen eltávolodtam tőle, és végül én szakítottam. A szakítás után kiderült, hogy az utolsó másfél évben kb. folyamatosan csalt. Szóval részemről soha többé, senkinek nincs második esélye, a megcsalás legkisebb jelére mehet, amerre lát.
2017. nov. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
76%
Egyszer "csaltak" meg engem talán 16-17 éves voltam. Nem tudom az igazat, mert nem is érdekelt. Folytattuk a kapcsolatot, de legbelül éreztem, hogy már nem ugyanaz a kapcsolat. Szép lassan elhidegültünk egymástól és magától lezárult a dolog. Azóta szeretettel gondolok rá, ha eszembe jut és ekkor boldogságot kívánok neki. Nem beszéltünk a lezárás óta, de nem is tartunk rá igényt.
2017. nov. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Hű hát nem semmi utóélet megcsalás után. Erre aztán nem számítottam…
2017. nov. 3. 12:29
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

Én nem adtam második esélyt.

Elmondta, hogy megcsalt és akkor szakítottam is vele, nem tudtam volna ezek után folytatni. Csalódtam benne, de nem haragszok már rá, eltelt azóta 8 év. Időnként összefutok vele valamerre és olyankor szoktunk is beszélgetni, tudom hogy nemrég nősült meg, van egy közös lányuk már. Én meg el vagyok jegyezve, szóval mindkettőnk élete jól alakult.

2017. nov. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk hosszabb ideig volt érzelmi, és egyszer fizikai megcsalás. Mivel váltig állította, mennyire rossz a kapcsolata a lánnyal, belementem a játékba. Aztán egyszer csak egyre ritkábban jelentkezett. Ez akkor történt, amikor már bevallottam neki, hogy többet érzek. Naiv voltam, ő meg időt kért, hogy tisztázza a dolgokat. Magában vagy vele? Kitudja. Velem sosem beszélte meg, mit is érzett irántam, már ha érzett, pedig könyörögtem neki. Végül ő zárta le a dolgot, amikor bejelentette, elveszi a lányt. Azóta is boldogok. Ámen.
2017. nov. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Letagadta, de tök egyértelmű volt. Sehogy nem folytatódott, szakítottam. Rá egy hétre még beszéltünk, akkor sírva elismerte. Azóta nem hallottam felőle. Ez volt majdnem két éve.
2017. nov. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Két ilyen eset volt az életemben.


Az első komoly kapcsolatomat 16 évesen ismertem meg, ő akkor volt 20. Fél éve voltunk együtt, mikor felhívtam, az apja vette fel és közölte, hogy a párom éppen velem van moziban. Legalábbis otthon ezt mondta ... így nagyon hamar lebukott. Részleteket nem mondott, de biztos vagyok benne, hogy nem csak mozi volt. Majd beledöglöttem. Viszont túllendültünk rajta és rettentően ragaszkodó lett, így után még 12 évig együtt éltünk. Más dolog miatt mentünk szét.


A másodiktól mai napig hányingerem van.

Öt évig voltunk együtt. Az utolsó két évben végig megcsalt a "barátnőmmel". Mindvégig hülyét csináltak belőlem, a csaj folyton érdeklődött, hogy mit csináltunk hétvégén a párommal, később kiderült, csak azért, mert az exem semmit nem mondott neki, ő meg féltékeny volt. Akkor fogtam gyanút, mikor egy rendezvényen kaptam az extől egy bizsu gyűrűt. Ezt elmeséltem a "barátnőmnek", aki teljesen kifakadt magából, hogy miért kaptam gyűrűt? Akkor esett le, hogy mi van a háttérben. Minden addig teljesen nyilvánvaló és világos jelet megértettem. A lenémított telefont, a napokra eltűnéseket, azt hogy miért törli folyton a híváslistát és az SMS-eket. (Utóbbira is csak azért derült fény, mert kértem, mutassa meg egy régebbi üzenetem, amiben volt egy infó, amire szükségem lett volna, de egyetlen üzenetem sem volt már meg a telefonjában.) Az a lebukás egyébként ennél sokkal pikánsabb volt, de nem akarom leírni, mert magára ismerne.

2017. nov. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbáltunk újra, nem ment. Életem legrosszabb döntése volt folytatni. Végre nincs közöm senkihez.
2017. nov. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!