Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 4 éve vagyunk házasok van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lolita0216 kérdése:

4 éve vagyunk házasok van egy 3hos kis babánk. De minden folytatodik mint terhessegem előtt mit fegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Terhesség előtt majdnem szét mentünk mert folyamatosan a teledont nyomta nem foglalkozott velem és sajnos most megint el kezdődött éjjel nappal nyomja házas életünk ha 2 hetente egyszer van lehet sokat mondok igaz dolgozik intezmeny vezetőhelyetes de olyan nagy dolga nincs hogy engem le sza... jon magasról nem tudom mit tegyek hiba mondom neki hogy itthon hanyagolja a telefont a játékot mert állandón focizik rajta de már annyira dühít ti mit tennétek a helyemben?? Előre is köszönöm a segítséget
2018. jan. 24. 22:19
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
Hát el beszélgettem vele eddig úgy ahogy tartsa magát hogy itthon nem jatszik és velünk foglalkozik, de pl ha csak el megyek a wcre már kapja is elő a telot és nyomja nehéz lesz neki de hát vagy a játék vagy a családja ezt is el mondtam neki
2018. febr. 7. 15:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!