Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mukodhet igy jol a hazassag/no...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mukodhet igy jol a hazassag/normalis az ha nagy agyba alszunk, külön paplannal es alvás kozben sohasem bujunk ossze. Vagyis igy olyan mintha kulon aludnak?

Figyelt kérdés

A ferjem igy szeret aludni es azt mondja ez a normális.

Nekem ez az elejétol fogva gondot jelentett csak probaltam megszokni.

A szexet se nagyon kivanja csak kb.heti 2szer es ezen az alvasi modon sem akar valtoztatni..

4 éve hazasok 27Nő



2018. febr. 3. 11:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy normális. Olyan van, ami mindkettőtöknek megfelel. Nekem ez lenne az álmom, neked nem tetszik, egyikünkkel sincs baj.
2018. febr. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs értelme, hogy így általánosságban kérdezed. Ha az emberek 99%-ának így lenne jó de neked nem, akkor most mit csinálnál?


szóval sokra nem mész statisztikával arról, hogy mit csinálnak mások. maximum abból a szempontból, hogy van e pasi aki szeret egymáshoz érni. de amúgy az is kérdés mit jelentene neked ez. pici érintéseket vagy totál összebújást.


és ugyanezekért otthon az se lenne jó érv, hogy de mások nem így csinálják.


valahogy nektek kellene kialakítani, ahogy nektek jó. függetlenül másoktól. próbálj beszélni vele. hogy mondjuk reggel vagy mielőtt még nagyon elalszotok legyetek közelebb aztán mindenki mehet arrébb. és esetleg éjszaka is ha véletlen úgy adódik akkor lehessen átbújni, de aztán vissza külön. vagy valamit.


amúgy meg nehéz helyzet.

2018. febr. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Simán működhet, vannak olyan idősek a környezetemben, akik külön szobában alszanak, csak szeretkezni mennek át egymáshoz, és meztelenül is csak akkor látják egymást. Azt mondják, így jobban megmarad a vágy. Ha nincs szex, szerintem máshol keresd a bajt.
2018. febr. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ha neki igy kenyelmes, legyen igy. Az alvas arrol szol, hogy a szamodra legkenyelmesebb pozban kipihend magad. Az ember egy nehez nap utan szeret ugy fekudni, ahogy akar, vegre agyba lenni.

En is mindig osszevissza alszom, nem bujok a paromhoz, mert szeretek kiteredve aludni, szamomra ilyen a pihenteto alvas. Neha elofordul,hogy osszebujva alszunk el, de iylenkor mindig figyelnem kell,hogy ne zsibbadjon el a kezem, az ove se, ne legyen a hajam a szajaba, es kapjak levegot rendesen. :D De ezutan mindig elfordulunk a nekunk tetszo iranyba. Sose volt ebbol gond.

L

2018. febr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Nincs is pihentetöbb alvás mint amikor éjjelente 100X kell a takarobol valamennyit visszahuzni hálotársunktol.
2018. febr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Én sose bírtam összebújva aludni. Egyrészt hason alszom el a legjobban, másrészt nagyon sokat mozgok éjszaka, szóval a páromnak sem öröm, ha egy üregi nyúl minden éjjel lerugdossa a veséjét.

Hogy ki mennyi szexet igényel az is ember függő.

Azt írod az elejétől fogva ilyen, szóval nem értem miért 4 év házasság után állsz neki rinyálni emiatt.

2018. febr. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

Neki ezek az igényei szerintem ezzel semmi probléma sincs. Nekem is kb ilyenek az alvási szokásaim. :)

A kapcsolat elején is ilyen volt?

2018. febr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Én sem tudok összebújva aludni. Alapból az oldalamon sem tudok elaludni, csak hason, és pont azon az oldalán alszom az ágynak, hogy még a fejem se a párom felé fordítom, de nálunk ebből nincs gond, működik minden. Az alvás pihenésre van, szóval ez nem olyan nagy baj, ha valakik nem bújnak össze szerintem.

A párom néha átölel miközben én hason, ő meg az oldalán próbál elaludni, akkor szoktam megfogni a kezét és alszunk. De ha hátat fordítunk egymásnak sem jelenti azt, hogy valami gáz van.

2018. febr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Mindig osszebujva tevezunk az agyban de mindketten hason alszunk sokszor egymas fele fordulva. Altalaban egymas kezet fogjuk, meg ha en hamarabb elalszom a parom szereti simogatni a hajamat, arcomat. Imadom :-)
2018. febr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
Nem ártana tisztázni, hogy akkor mégis mi a baj, az, hogy nincs - számodra - elég szex, vagy az, hogy nem egymáshoz bújva alszotok egy takaró alatt. Szerintem ha az előbbi nem lenne problémás, akkor utóbbi sem lenne akkora gond, szóval szerintem inkább a szexuális problémáitokra kellene koncentrálni. Egyébként én mindig is úgy aludtam az exeimmel, hogy két párna, két takaró. Ha valami volt, akkor odacsúsztunk egymáshoz, de amúgy mindenki úgy gubózott be, ahogy akart.
2018. febr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!