Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek (is) túl szőrszálh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frigg kérdése:

Szerintetek (is) túl szőrszálhasogató, akaratos lennék?

Figyelt kérdés

Párom minden reggel fél hat-hat óra között kel. Az ébresztőre én is mindig, kivétel nélkül felébredek, de ez még nem is lenne (akkora) baj, mert előfordul, hogy utána még vissza tudok aludni. Viszont miután felkel, járkál a szobában, fésüli a haját (nagyon hosszú haja van), ha húzza a fésű, káromkodik, ki-be járkál az ajtón, nyitogatja a fiókokat, zörög, öltözködik, stb.

Én már felvetettem neki párszor, nem követelőzve, tényleg normális, kedves hangnemben, hogy mi lenne, ha még este kivinné a nappaliba a ruháit, amit másnap szeretne felvenni munkába, valamint a fésűt. Ezt egyszer, vagy kétszer meg is tette, de utána megint a szobában csinál mindent, és sértődve cicceg, ha felhozom neki a témát.


A kérdésem az, hogy tényleg én vagyok túl kényes, vagy ennyit megtehetne? Megjegyzem, sosem veszekszek vele ezért, csak tényleg kellemetlen néha, mert én olyan vagyok, ha egyszer felébredek, 100-ból talán kétszer ha vissza tudok aludni. Vagy esetleg ha valami más megoldást tudnátok ajánlani, ami mindenkinek jó, azt is szívesen veszem. :)



2013. nov. 13. 17:18
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
12%
Kelj fel vele, csinálj neki kávét és reggelit, és akkor nem fog zavarni, mert felkelsz, nah utána lehet szőrszálat hasogatni. Senki se szeret fél 6-kor kelni, aztán szépen kikészíteni mindent este, hogy te tudj aludni rendesen.
2013. nov. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
46%
pakolj ki mindent este neki reggel meg mikor kimegy zárd be az ajtót
2013. nov. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
44%
Te mikorra jársz dolgozni?
2013. nov. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
85%

Ha írnék egy listát a párom idegesítő szokásairól,na ez tuti benne lenne az első háromban.

Nálunk is ez megy...a férjem fél órával elöbb kel,mint én(mostmár én is)

Csörög a telefon,persze erre úgy riad fel,hogy kiesik az ágyból,közbe morog.Mire visszaludnék bejön a szobába és ki be,ki be,ki be.

Na én ezt hamar meguntam,így most egyszerre kelünk és senki nem zavarj a másikat.Persze ha te mondjuk még alhatnál egy órát,akkor viszont legyen már annyira toleráns,hogy nem mászkál be meg ki 25-ször.

Nem vagy kényes,ennyit igazán megtehetne.

2013. nov. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 intrepid ***** válasza:
71%
Este szedd össze a szükséges dolgait, vidd át a nappaliba, onnantól az ő intelligenciáján múlik, hogy zavar-e, vagy nem.
2013. nov. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Én még sajnos nem dolgozok, külföldön élünk, és még nincs munkavállalási engedélyem. Ez is eléggé frusztrál, nagyon szeretnék már munkába állni. Azonban a házat/udvart rendben tartom, minden nap, bevásárolok, ilyenek. Tudom, ezek nem nagy dolgok, de igyekszek mindent kihozni abból, hogy ne csak üljek a popómon.

Meg ez a koránkelős kérdés nem a világ fájdalma nekem (amúgy a kávéra allergiás, első válaszadó), csak annyit kellene tennie, hogy este vagy délután kivisz egy nadrágot meg egy pólót, a fésűvel a nappaliba. Vagy lényegében igen, én is kikészíthetem neki, ezzel se lenne problémám, csak valamiért szereti ezeket a dolgokat a hálóban elvégezni reggelente.

2013. nov. 13. 17:36
 7/32 anonim ***** válasza:
48%

Nem vagy túl kényes.


Téged pont ez idegesít mást meg a párja szájszaga v. ha reggel akar izélni.


Megoldást már írták a többiek, rakd ki a cuccait és zárkózz be.

2013. nov. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagy akaratos, szerintem ez a minimum amit megtehet az ember a párjának. Nem nagy valamiről van szó.
2013. nov. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem kicsit azért ez túlzás. Nálunk is van egy csúszás, a párom ötkor kel, én fél nyolckor. Mivel este tízig dolgozom, nálunk nem opció, hogy felkelek vele, inkább félálomban hallgatom, mit csinál. Annyi, hogy megkértem, hogy úgy készüljön, hogy utána legyen pár perce még odabújni mellém megölelgetni - neki is jobban indul a napja, és azután én is könnyebben visszaalszom (bár én is az a fajta vagyok, akinek ez nagyon nehezen megy, de ez a módszer egész jó).


Viszont te nem dolgozol. Magyarán akkor fekszel le aludni, amikor akarsz. Hát feküdjetek le együtt és reggel kelj fel vele. Csak jobban indul a nap, ha még tudtok egy kicsit beszélgetni, esetleg együtt kávézni, reggelizni...

2013. nov. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
91%
Az élettársam 3 müszakban dolgozik, én sem vagyok jó alvò, söt... Amikor du-os, akkor 22:15 felé ér haza. Van hogy addigra sikerül nehezen elaludnom, de felèbredek mikor hazaér. Plussz a kutyánk is veszettül örül neki, öröm ugri-bugri. Eszik valamit, de nekem ekkora már kimegy az álom a szememböl. Lefekszik, egyböl alszik, èn meg kb èjjelig-hajnali egyig csak nèzek ki a fejemböl. Amikor èjszakás, akkor reggel 7:15 felè èr haza. Kutya örül, felébredek de ekkor sebaj mert van hogy felkelek èn is. Amikor délelöttös, reggel 5-kor kel. Èn is felèbredek az órára, nagyon nehezen alszom vissza. Kutya ilyenkor alszik. :-) Aki alapból rossz alvó, azt bizony megzavarják ezek. Ráadásul amikor csapkodja az ajtókat, na az az agyamra megy, mert azonnal migrénem lesz a zajtól. De ez van, ezt kell szeretni. :-)
2013. nov. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!