Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hazasok, nektek milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazasok, nektek milyen gyakran jut eszetekbe a valas?

Figyelt kérdés
Nem tul komolyan, hanem mondjuk nagy veszekedes utan/kozben, megfordul a fejetekben, hogy "te jo eg, en holnap megyek a jarasbirosagra"? Egy ismerosom mondta, hogy neki fel evente eszebe jut, hogy "na most aztan elegem van", ugyanakkor szeretetben el a ferjevel tobb, mint 30 eve es sose valt ez komollya. Latom, hogy szeretik egymast, nekem megis furcsa ez. Ti mit gondoltok errol?
2018. febr. 3. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos eszebe jut az embernek. 15 ev házasság után, veszekedesek kellös közepette megfordul az ember fejeben, hogy jobb lenne inkabb egyedul. De sok minden összeköt minket is, es nem könnyu mindent boritani.
2018. febr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Szerencsére eddig még nem fordult meg a fejemben ilyen gondolat. Veszekedni nem szoktunk. Nézeteltérés adódhat, amit meg megbeszélünk.
2018. febr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Es Ti hany eve vagytok hazasok?
2018. febr. 3. 17:43
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

15 éve vagyok házas, kb. 3x fordult meg a fejünkben, hogy jobb lenne külön.


Sok stressz, munkahelyi hülyeségek és nem megfelelően kezeltük.

Aztán leültünk beszélni mindhárom alkalommal és rájöttünk, tök hülyék vagyunk :), mert nem tudnánk egymás nélkül élni.

2018. febr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Mostansag pont az ellenkezoje fordul meg bennem, de 8 ev alatt negyszer gondoltam komolyan h elhagyom-szerencsere maradtam.
2018. febr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 8 év alatt eddig nem akartam válni sosem, tudtommal a férjem sem.
2018. febr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi még csak 7. éve élünk házasságban, soha nem fordult meg a fejünkben a válás. Veszekedni sem szokásunk. Ha valami gond akad, akkor megbeszéljük, amennyiben szükséges, kompromisszumot kötünk úgy, hogy egyikünk se érezze azt, hogy teljesen feladja önmagát. Mindketten a nyugodt, tiszta kommunikációban hiszünk, nem fogunk leállni veszekedni, minek? Az nem megoldás semmire.
2018. febr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!