Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleség sokkal többet keres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleség sokkal többet keres mint a férj. Ilyenkor mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Mielőtt még leszednétek a fejem, hogy mennyire felszínes vagyok, hadd közöljem szándékaimat. Nem vagyok férfi, nem tudok egy férfi agyával gondolkodni. Viszont szeretném tudni, hogy az erősebb fél hogyan vélekedik az adott témáról. Kíváncsi vagyok, hogy akadhatnak-e próblémák amiatt, hogy a feleség lényegesen többek keres férjénél. Tegyük fel, hogy tekintélyes nőszemély, mondjuk diplomata vagy ügyvéd. A férje pedig kétkezi munkás. Mennyire szól közbe ilyenkor a férfi egója? Zavarja-e a dolog? Gondolom ez is nagyon személyfüggő, de ti hogyan vélekeztek erről?

2018. febr. 9. 22:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
Hát én a helyesírásod miatt válnék azonnal, nem az egóm miatt...
2018. febr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna, a lényeg, hogy mindketten jól keressünk.


24/F

2018. febr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Boldog kapcsolatban az emberek örülnek egymás sikerének, és nem versenyeznek egymással.
2018. febr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem zavarna,nem foglalkoztatnak az anyagiak.
2018. febr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

örülnék neki.

mondjuk nekem sose okozott gondot elfogadni nőktől egy meghívást vagy akár egy kocsit.

de én eleve szeretem az okosabb nőket,egy okos ember meg tudja,hogy az anyagiak csak komfortosabbá teszik az életet ennyi a szerepük nem több.

nem lesz csak ettől emberileg több mint én.

a több az az adott emberben van vagy nincs benne,nem pedig a pénztárcájában.

2018. febr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Kérdésben a válasz. A helyzetben a feleség többet keres, minta férj.
2018. febr. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
3%

Egy ilyen nő nyilván nem megy hozzá egy kétkezi melóshoz, mert a nő egóját rombolná...

Ha fiatalok, sokáig nem tart egy ilyen kapcsolat, mert örök konfliktus, ami adódik a nő jelelméből(egy ügyvéd nőt ismerek, a férjéről lehetne a papucs, című alkotást kreálni)

Hosszabb távon meg nincs az a férfi, aki egy ilyen helyzetet elvisel.

2018. febr. 10. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Lehet ezt normálisan kezelni. Nem kell visszaélni a helyzettel, nem kell a másik orra alá dörgölni.

És ha mondjuk ki akarsz ruccanni egy drága országba, akkor számíts rá, hogy a szegényebb félnek esetleg erre nincs pénze. Ha tudsz kompromisszumot kötni a gazdagságod ellenére, akkor nem lesz gond.

2018. febr. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Derwer ***** válasza:
93%

Bar nem szép dolog, de én nehezen viselném kezdetben. Utána pedig nem bírnám.

Számomra attól is vagyok férfi, hogy fenn tudom tartani a családot. (Egyedül vagy a karom segítségével) de hogy ebben a kérdésben ne én legyek a domináns azt sajnos nehezen viselném. :(

29F

2018. febr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ilyenkor vagy felnőtt módra kezelik a dolgot, vagy a pasas hisztizik és lelép.
2018. febr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!