Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondanátok egy úgymond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok egy úgymond barátnak, hogy a férje megcsalja? Az a helyzet, hogy a feleség áthívott, hogy beszélgessünk és a férje dolgai lesznek a téma. Én szívem szerint elmesélném a nőnek, hogy megcsalja a férje de a férjemet se akarom bajba keverni.

Figyelt kérdés
A helyzetben még az a probléma,hogy a férjem egy étteremben dolgozik ahova a pasi jár az "új" lánnyal.A férjem mesélte,hogy ez a pasi sokszor megcsalta már a feleségét de idáig nem érdekelte mert 1 éjszakás dolgok voltak. Viszont most a pasi mesélte aki 40 éves hogy beleszerett ebbe a 19 éves lányba. Már 1 éve együtt vannak, utazgatnak együtt és a pasi házától nem messze randizgatnak.A feleségen kivül már szinte mindenki tud a dologról.
2009. ápr. 19. 14:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát én nem mondanám el. Mert akkor én vagyok a rossz meg a stb. hogy én mondtam el...)

De ha mégis tudatni akarod vele akkor csinálhatnátok azt a férjeddel hogy bementek enni a barátnőddel és "pont" akkor amikor ott vannak. Ez így már leírva nem is hangzik jól.

2009. ápr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát elkéne végre mondani, így is nagy balhé meg fájdalom lesz már belőle, hogy ilyen későre van nyújtva a dolog, itt az ideje szerintem, hogy szegény felesége is tudja..

Ráadásul 40 éves fejjel egy 19 éves lánnyal.. Szerintem a férj majd rájön késöbb, hogy feleslegesen tette ezt a feleségével.

2009. ápr. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen! Juttasd a tudtára valahogyan, de ne derüljön ki, h te adtad ki az infót!Találj ki v. mit.
2009. ápr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És még azt elfelejtettem,hogy a lányt is ismerem. Ettől eltekintve nagyon okos,kedves lány csak az bűne, hogy teljesen oda van a pasiért. Szóval minden részről érintett vagyok.
2009. ápr. 19. 14:29
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyenbe nem kell beleavatkozni. Én is tudok ilyen párról, gyerek is van, de még nem szóltam semmit. Az más, hogy meg van a véleményem a férjről, de megtartom magamnak, Ha közeli ismerős, vagy barát, akkor érdemes szólni, de egyébként, én nem tenném. Lehet tudja, csak nem vesz tudomást róla. Undorító férfiak vannak, az már biztos. Viszont, ha velem csinálna ilyet a férjem?? Hát én biztos megköszönném, ha valaki felnyitná a szememet... Tehát dönts te, mit tartasz helyesnek.
2009. ápr. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Gyerekük nincs viszont a feleség is érdekes olyen szempontból mert az 1 éjszakás dolog nem érdekelte. Szerintem kezdi érezni,hogy a férje beleszeretett vkibe
2009. ápr. 19. 14:31
 7/11 anonim ***** válasza:
Jobb az ilyesmibe nem belekeveredni, mert akkor általában a hírhozó húzza a rövidebbet. Én is jártam már így és el is vesztettem a barátnőmet, pedig nem akartam neki rosszat. A párkapcsolati problémákból jobb kimaradni.
2009. ápr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem túl közeli barátnő, csak egy helyen lakunk és néha beszélgeünk. Ráadásul úgy vettem ki a szavaiból , hogy már tud valamit és engem szeretne kifaggatni. Én elmondanám neki mert azért sajnálom őt, rajta kivül szinte mindeni tudja.
2009. ápr. 19. 14:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a feleség is tudja már. Ennyire nem lehet vak. Ha tényleg faggatni akar és úgy veszed észre, hogy már tudja, akkor ne hazudj neki. Mindenképpen kínos lesz neked, ha elmondod vagy ha elhallgatod, de én ilyenkor inkább a nő mellé állnék. Elvégre ő az, akit megcsalnak. Ráadásul egy 18 évessel... Döbbenet.
2009. ápr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én elmondanám, az az ember aki ilyenben nem tiszteli a párját az másban se. Én nőt ismerek aki csalogatja a férjét, de a csaj az ismerősöm, így nem tudom tegyek-e bármit is.
2009. júl. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!