Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Valaha is javulni fog volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaha is javulni fog volt feleség felfogása, vislekedése? Vagy csak romlani fog a helyzet?

Figyelt kérdés

Párommal 4 éve élünk együtt. Páromat már úgy ismertem meg anno, hogy ő és volt felesége már hónapokkal ezelőtt különköltöztek.


4 éve semmi nyugtunk nincs. Pedig ő is párra lelt már, csak sajnos viharos a kapcsolata a jelenlegi párjával. Zaklat, fenyeget minket, minden héten rendőrségre, bíróságra, gyámügyre járunk mert folyamatosan feljelent minket. Pl.nem adok enni a gyerekeknek, nálunk nincs fűtés, nincsenek játékok a szobában. stb. És ilyenekkel eljárást indít, amit eddig mindig elvesztett, elutasítottak, de nekünk akkor is meg kell jelennünk, nyilatkozni, hogy nem igazak az állítások.


Folyamatosan e-maileket írogat a volt férjének, hogy ha megtudja, hogy engem is elakar venni, akkor még jobban bedurvul majd. Mi ez ha nem fenyegetés?

2 közös gyermekük van, egyre nagyobbak már, mára már oda jutottak, hogy mindkettő velünk akar élni. Sajnos gyermekek előtt is csinálja a fesztivált az anyuka. Sajnos olyan is volt már, hogy az autóm kerekét kiszúrta.


Kérdésem ennek tényleg nem lesz soha vége? Tulajdonképpen mi a baja a volt feleségnek? Látnia kell, hogy a 2 gyermekét imádom, elfogadtam őket, támogatom őket, sok mindent veszek nekik, amit aztán ő neki már nem kell megvenni. Vagy talán pont ez a baja? Hogy érzi, hogy gyermekei engem is megszerettek?


2013. júl. 10. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Feljelenti az exet zaklatásér és rágalmazásért. Vagy egy kis fenyegetés, hogy majd férje kér teljes felügyeletet a gyerekekre, ha nem áll le.
2013. júl. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, ti miért nem jelentitek fel? nem értek a joghoz, de van nyoma annak, hogy hányszor tett feljelentést és sosem volt igaza, és most már a gyerekek is tudnak nyilatkozni, hogy mi folyik. Visszanyalhatna a fagyi.
2013. júl. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért az autó kereke elég konkrét dolog, én sem értem, miért nem jelentitek fel. Ha már úgyis ott vagytok a rendőrségen, jelentsétek fel Ti is, Nektek legalább okotok is van rá...

Hihetetlen, mikre rá nem érnek egyesek :(

2013. júl. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4 éve?? Én is ebben szenvedek igaz mi még csak egy éve viseljük a zaklatást...szintén kocsi rongálás, fenyegetések, levelek...én jártam a rendőrségen, mivel nálunk a volt férj az őrült, és picit tartok tőle,de ez kevés nekik...:-( érdekelne engem is mennyi idő kell egy elmebetegnek hogy lenyugodjon!
2013. júl. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Egyszerűen a gyerekek miatt nem akarunk menni a rendőrségre. Nekünk és a gyerekeknek sem hiányzik az, hogy aztán azt hallgassák a gyerekek, hogy "apa és a nője feljelentettek engem, és börtönbe akarnak zárni." (nyilván az anyuka ezt így tálalná a gyerekeknek.


Már nagyobbacskák a gyerekek, de nem akarjuk ilyennek kitenni őket. Így is 4 év után mesélik a gyerekek, hogy anya otthon sokat sír. Gyerekek kérdezik, hogy mi a baj anya, miért sírsz. Erre az anyuka: "mert apa már nem szeret engem, itt hagyott engem" mindezt 4 év után, úgy, hogy elvileg az anyukának is van már kapcsolata. (bár olyan amilyen) Azért nem lehet egyszerű ez a gyerekeknek.


Utolsó fogalmam sincs mikor ér ez véget.

Mi már kezdjük szervezni az esküvőt, és közös gyermeket is tervezünk. Na ha ezt megtudja a volt feleség akkor mi lesz? :(( Szégyen de a gyerekeknek el sem merjük mondani, hogy összeházasodunk hamarosan :(

2013. júl. 11. 09:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Őt nem nagyon érdeklik a gyerekek, ha minden szarság miatt feljelent titeket, amíg nem is igazak! Akkor is fel kéne jelenteni, hogy rágalmaz, az befogná a száját!
2013. júl. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 jetfemme válasza:
Sziasztok!Mi is ebben a helyzetben vagyunk sajnos,folyton fel jelentenek minket a gyámügyön a volt férjem és a felesége,most pl azért mert elvitte a láthatáskor ,de eleredt az eső és átázott a gyerek cipője ,vizes lett a zoknia(nyáron)a gyámügyön kérték a védelembe helyezését a gyermeknek.Sajna a hivatal ilyenkor köteles felvenni az adatokat és megint megvizsgálnak,most már harmadszor másfél év alatt.kihez kell forduljak?
2013. aug. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!