Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet-e ez hosszútávon probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e ez hosszútávon probléma?

Figyelt kérdés

A férjem olyan neveltetésű, h a férfi az úr a háznál, ő a felsőbbrendű. A nő alárendeltebb.

Szeretem a férjem, mert érzem, hogy szeret, s megadja anyagilag amit csak tud.

De néha olyan mogorván szól hozzám, vagy mondjuk véletlenül rosszul érek hozzá, s úgy leszól. Tudom, én nagyon érzékeny vagyok, de a mogorva beszédet nem szeretem. Néha olyan megalázónak értem. De szeretem a férjem, s becsülöm.

Jól megvagyunk összességében, bár sokban mások vagyunk.

Én sokkal vidámabb probalok sokat nevetni s jókedvű lenni.

Ö komorabb tipus. Szokott vicces is lenni.

Én kimutatom az erzelmeim a ragaszkodasom fele, ő nem mindig.


2018. febr. 10. 22:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Gondolom a penze nelkul semmire se mennel! Csak nyafogsz itt! Valj el ha nem tetszik
2018. márc. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Tudja a franc. Falun a "paraszt vilagban" nőknek uruk volt. Na meg elrendezett házasságok. Sőt az asszony nevelés is előfordúlt. Szerintem van elég dokumentáció erről. Megnézheted mi vár rád és eldöntheted kell e neked?
2018. márc. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Engem mindig az tud egy kérdésnél kizökkenteni amikor úgy kezdik " a férjem, feleségem". Hát miért mentél hozzá ha zavar amilyen. Mert hogy zavar, külömben nem írnál ide. Miért nem az esküvő előtt gondolkodtok? Mert az ilyen viselkedés - ahogy Te irod nevelése ilyen - gondolom nem hirtelen jött elő. És rosszabbodni fog hidd el.

És ez nem csupán hosszútávon probléma, ez már most is az. Hisz annak érzed. Ha Te nem olyan beállítottságú vagy akkor bizony sokat fogsz tűrni, szenvedni. De ha az, hogy anyagilag meg ad mindent Téged kompenzál akkor el kell tűrni.

Vagy nem ....

2018. márc. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Cila-Bila ***** válasza:
Egy nőnek saját útja nincs.
2018. márc. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#Cila.. nagyon sok nőt ismerek akik bizony meghatározzák az útjukat. De akik nem azok is dönthetnek kivel osztják meg vagy kivel haladnak majd együtt a közös úton.
2018. márc. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!