Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem teljesen illik össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem teljesen illik össze egy pár az ágyban, akkor egy ilyen kapcsolatnak milyen jövője lehet? Egyértelmű, hogy akkor hosszútávon elvérzik a kapcsolat?

Figyelt kérdés

2016. aug. 25. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy csak az kell,hogy össze szokjatok az ágyba is. Adj egy kis időt a dolognak
2016. aug. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogyan nem illik össze, azért idővel csiszolódhatnak, alakulhatnak egymáshoz. Ha nagyon eltérőek és a felek (legalább egyik) részéről nincs meg a hajlandóság az idomuláshoz, akkor szinte garantált, hogy a kapcsolatban egyéb területeken is megjelenik ez az ellentét és a kielégítetlenség, frusztráció, esetleg hűtlenség lesz és/vagy simán csak elhidegülnek és elválnak útjaik. De akármekkora is a különbség, ha mindketten próbálkoznak, akarnak, megértenek, akkor van esély, hogy idővel megtanulják szeretni és élvezni azt és úgy, amit és ahogy a másik szeret és élvez, így van remény.
2016. aug. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Nem mindegy, hogy mi nem passzol össze.


Van az egyértelműen felejtős, mikor anatómiai gond van: valami túl nagy, vagy túl kicsi... Ezen nem lehet változtatni, kár is erőlködni.


Van, ami hosszú távon lesz bukó: ilyenek, ha eltérő a két fél mennyiségi igénye (az egyik hetente ötször, a másik havonta kétszer szeretne). Egy ideig lehet ezt csiszolgatni, meg tolerálni, egy idővel mindkét félnek gond lesz, hogy sokkal több/kevesebb a szex, mint ami jólesik.

Van még az az eset, amikor a domináns/alárendelt hajlamú ember belebotlik hasonlóba. Két alárendelt, aki szereti, ha irányítják, és a másik a domináns, nem tud egymással mit kezdeni, nem kapják meg, amire vágynak, és két domináns sem fog összepasszolni. Itt sem kapod meg azt a kielégülést, amire vágysz, és idővel nem lesz kedved a szexhez se.


Van, akinek vannak olyan mély gátlásai, amiért elképzelhetetlennek tart olyasmit, ami neked természetes (pl. jellemzően az orál ilyen), akkor ott sem érdemes erőltetni a dolgot. Vagy undorral fogja csinálni az egyik fél, vagy a másik fog hiányolni valami fontosat, amit mástól viszont megkaphatna könnyedén.



A legtöbb esetben meg egyszerűen arról van szó, hogy még nem úgy csinál a másik valamit, ahogy neked jó, nem csiszolódtatok össze. Egy kis kommunikációval könnyű megoldani, és idővel (nem napok, inkább pár hónap elteltével) teljesen jó és kielégítő lesz a szex mindkét fél számára.

2016. aug. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam ilyen helyzetben. Nagy volt a szerelem mindkettőnk részéről. Össze is költöztünk pár hónap után. Minden szuper volt, még a szex is egyébként. Viszont neki voltak olyan igényei, amiket én nem tudtam kielégíteni, pedig nem vagyok egy prűd valaki.

Elòször a nagy szerelem miatt ò nem erőltette, én meg ugyanezért próbáltam olyan lenni az ágyban, amilyen nem vagyok. Ez működött kb egy évig, aztán jöttek a gondok olyen téren.

Végül szakítottunk.

Nagyon nagy szerepe volt ebben az eltérő szexuális igényeknek.

2016. aug. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16%

Ez minden esetben menthető!!

A kommunikációs készségeken, a kompromisszum hajlamon és a szereteten is múlik!! Össze kell csiszolódni..! Van, akiknek elsőre megy.. de akad akiknek idő kell..

2016. aug. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Két pontban foglalnám össze a jelenséget:

- Én (F27) kicsit több szexre vágyok, ő (N27) kevesebbre.

- Előzővel nem lenne gondom amúgy, mert különbözőek vagyunk, na, de van egy olyan, hogy több év után is nekem problémám az, hogy szex közben nagy gond a magömlés visszatartása, mikor sikerül, akkor is az tölti ki az elmémet, hogy "nehogy!". Elképzelhető, hogy beragadt egy teljesítési kényszer emiatt, elindult egy spirál az előző pont és ez között.

Az elgondolkoztató része ennek az, hogy voltam mással is (bevallom: mellette), és vele nem volt ez a gond, önfeledten tudtuk élvezni a szexet.

2016. aug. 26. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!