Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban milyen problém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban milyen problémákhoz vezethet hosszútávon a túlságosan nagy anyagi különbség?

Figyelt kérdés
És hogyan oldottátok meg ezeket?

2018. jan. 3. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Intelligens emberek kozott ez semmilyen problemara nem vezethet. Viszont, ha olyanok, mint akik itt neha kerdeseket irnak ki, akkor nem csodalom, hogy gond van :D. Nalunk ez sosem volt problema, sot fel sem jott soha a penz mint olyan tema egyaltalan. Annyiban volt, hogy parom mindig biztositott rola, hogy barmikor ha szuksegem van ra, o mellettem all es segit nekem barmiben.
2018. jan. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindent meg lehet beszélni. De azért felsorolás szinten:

- Közös programok szervezése. Nyilván aki értelmes ember annak egy idő után rosszul esik, hogy a párja mindig drága programokra viszi. Vagy a fordított eset, amikor nem mennek, mert az egyik fél nem engedheti meg magának.

- Eltérő életszínvonal iránti igény. Az egyik kristály csillárt akar a nappaliba, a másiknak sosem lenne rá pénze.

- A kevesebbet kereső fél beleszól, hogy fölösleges dolgokra költi a pénzt a másik stb.

- A kevesebbet kereső félnek kisebbségi komplexusa lesz a pénzhiány miatt

- A többet kereső fél kevésnek érzi magához a másikat.

- A kevesebbet kereső fél élősködni kezd a másikon.

Hirtelen ennyi jutott eszembe, de ezer egyéb konfliktus lehet belőle. Igazából két kimenetele lehet, vagy a kevesebbet kereső fél szépen elél a másik pénzéből mint hal a vízben, vagy a többet kereső fél is átlagos életszínvonalon él. Kompromisszum kb ez a kettő lehet, de valakinek valamiről le kell mondani.

2018. jan. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha tobbet keresne egy no nalam akkor is arra koltse amire akarja es ne nekem adja .. semmi kozom mas penzehez.
2018. jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minél hosszabb a táv, annál kevesebbhez.

Már jó 40 éve nősültem, a feleségem családja hát finoman szólva is jóval tehetősebb volt, mint az enyém - de túléltük az utolsó egyetemista évünket. Volt akkora a szerelem, hogy találjunk kompromisszumokat.

Én magasabb és gyorsabban növekvő fizetéssel kezdtem, szóval jövedelemben legalábbis elértük az ő eredeti családjának a nívóját, vagyonban persze nem, de nem is volt nekünk olyan fontos.

2018. ápr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!