Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet-e ez hosszútávon probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e ez hosszútávon probléma?

Figyelt kérdés

A férjem olyan neveltetésű, h a férfi az úr a háznál, ő a felsőbbrendű. A nő alárendeltebb.

Szeretem a férjem, mert érzem, hogy szeret, s megadja anyagilag amit csak tud.

De néha olyan mogorván szól hozzám, vagy mondjuk véletlenül rosszul érek hozzá, s úgy leszól. Tudom, én nagyon érzékeny vagyok, de a mogorva beszédet nem szeretem. Néha olyan megalázónak értem. De szeretem a férjem, s becsülöm.

Jól megvagyunk összességében, bár sokban mások vagyunk.

Én sokkal vidámabb probalok sokat nevetni s jókedvű lenni.

Ö komorabb tipus. Szokott vicces is lenni.

Én kimutatom az erzelmeim a ragaszkodasom fele, ő nem mindig.


2018. febr. 10. 22:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, hogy te ehhez hogyan viszonyulsz.

Ha neked rendben van, hogy alá vagy rendelve és ilyen, akkor valószínűleg nem lesz probléma, de ha zavar, hogy ilyen, akkor biztos, hogy problémát fog okozni.

2018. febr. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, okozhat problémát a jövőben. Ha te elfogadod, hogy ilyen, és beletörődsz a "sorsodba", akkor nem lesz gond.


Én ilyen párkapcsolatban nem tudom elképzelni magam, és 100%, hogy nem is házasodnék össze ilyen emberrel. Ha megalázónak érzed (szerintem is az), akkor ebből sok gond lesz már rövidtávon is.

2018. febr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy miért házasodtál össze egy olyan emberrel, akivel nem passzoltok.
2018. febr. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én hozzá se mentem volna, de nekem rohadtul böki a csőröm, ha bárki alárendeltként próbál velem bánni.
2018. febr. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én alapból nem mennék hozzá olyanhoz, aki szerint "a nők alárendeltek" = kss a nevük.


Felejtős, csak gyereket ne szülj neki... tönkre fogja tenni ezzel a stílussal.

2018. febr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem mit csodálkozol, nem zsákbamacska volt. Rengeteg nő így éli le az életét, néha panaszkodik egy kicsit, de sok előnye is van az ilyen kapcsolatnak, te magad is felsoroltál néhányat, ezért nem lépnek. A férjed nem fog változni, de már így is évek óta tűröd, nem értem mi a problémád. Mindennel tisztában voltál.
2018. febr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hosszú távon problémát fog okozni.Tapasztalat.Mi elváltunk.
2018. febr. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Igen az lesz.

Válj el tőle most, és élvezd az álomvilágot. Ő meg hadd találjon egy olyan nőt, aki a valóságban él.

2018. febr. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

eltart, ezért tűrsz.

de gondolom szinte naponta van gyomorideged, és aggódsz, hogyan reahál rád, és szenvedsz, mikor megaláz.


megéri így ez a házasság??



miért nem a saját utadat járod, miért nem olyannal vagy, aki egyenlőnek tekint, minért nem olyannak vagy, aki veled együtt nevet, és aki mellett érzelmileg is biztonságban érzted magad?


miért nem olyannal vagy, aki felemel, dicsér, miért olyan mellett, aki megaláz?

2018. febr. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet probléma. Én nem is tudtam volna egy ilyen emberhez hozzámenni.
2018. febr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!