Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az ember mond meggondolatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ember mond meggondolatlan dolgokat egy vita során dühből?

Figyelt kérdés

A férjemmel volt egy nagyobb vitánk. Mondott olyat is hogy váljunk el, de azt is mondta hogy majd szül neki más nő...

Nagyon rosszul esnek ezek. Rendeződött a viszonyunk, és az eszem azt mondja hogy csak a harag, az idegesség beszélt belőle. Vagy mégse?


Nektek mondtak már meggondolatlan bántó dolgot? Esetleg te mondtál már ilyet? Pl mit?


2018. febr. 19. 20:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Mondd. Nem mindenki, de vannak olyanok, akik mondanak.
2018. febr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Nem kell minden apróságon fennakadni
2018. febr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
Te ismered a párod honnan tudjuk ő mond e ilyent. Ha magamból indulok ki én , amit kimondok azt úgy is gondolom, tehát, ha ezeket a sorokat tőlem hallottad volna, akkor az is így van, mivel én nem kertelek soha és így ismernek. A párod viszont csak te ismered mi nem.
2018. febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
95%
En mikor duhos vagyok, akkor kegyetlenul oszinte is...
2018. febr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
A gyerekes emberek igen. A komoly emberek nem.
2018. febr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Olyat nem mond, amit ne gondolna úgy. Mikor azt mondják, hogy a vita hevéban meggondolatlanul, az csak azt jelenti, hogy persze úgy gondolja, ahogy mondta, csak jobb lett volna titokban tartani.
2018. febr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom,ez azt jelenti,hogy a téma példaul az volt,hogy Ő szeretne gyereket már,te meg nem. Mert ha így van,akkor biztosan van egy kicsi igazság benne,hogy így gondolja.

Egyébként én is szoktam néha csúnyábbakat mondani amikor mérges vagyok,de olyat sose aminek nincsen egy kicsi alapja.

2018. febr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyszer mondtam olyat a páromnak, hogy nincs rá szükségem, de utána bocsánatot kértem és azóta azt az elvet követem, hogy dúhösen nem mondok/nem döntök semmit
2018. febr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%

Ha szalmaláng természetű akkor könnyen előfordulhat hogy olyat mond amit nem gondol komolyan, de azért egy icipici valóságalapja mindig van.

Ha nekem annyi húszezresem lenne ahágyszor olyat mondtam amit megbántam akkor életem végéig nem kellene dolgoznom.

2018. febr. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Meggondolatlanokat nem. És nem is az igazságot mondja. Olyankor meg akarod bántani a másikat.


Azért nem meggondolatlanságok, mert ahhoz, hogy valakit megbánts, ismerned kell. Ha azt kiabálom a grafikus férjemnek, hogy "borzalmas énekhangod van!", azt kiabálná vissza, hogy "tudom!", és tökre nem érdekelné. De ha azt mondom, "ocsmányak a rajzaid", az üt. Akkor is, ha nem igaz.


Magam nevében tudom csak mondani, hogy soha nem mondtam olyat, amit igaznak gondolok, de titkolok. Az embereket ilyenkor a saját bizonytalanságukkal lehet bántani a legjobban. Pl. ha van egy lány teljesen normális testalkattal, BMI-vel, de tudod róla, hogy kövérnek hiszi magát, akkor ha meg akarod bántani, ledagadtozod, úgyis, hogy látod, hogy semmi felesleg rajta.

2018. febr. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!