Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti élnétek olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti élnétek olyan férfival akivel nem lehet beszélgetni? Nem is igényli csak röviden.

Figyelt kérdés
Szerintem fontos a beszélgetés egy kapcsolatban.A testi és lelki kontaktus egyaránt.Szeretek néha kicsit mélyebben beszélgetni.Ez kell is,szerintem minden normális ember igényli.Viszont a férjem nem szeret.Nincs türelme pár mondattól többet beszélgetni.Nem azt mondom, hogy minden nap,de még egyszersem volt rá példa a kapcsolatunk alatt. Már 3 éve házasok vagyunk.Tudom.Akkor minek mentem hozzá?! Mert szerettem és azt hittem ez változni fog.Őt csak a politika, az űrkutatás és hasonló témák érdeklik.Ezekbe mélyen belemegy.De észrevettem ha pl.velem kapcsolatos dolgot mesélek,gyermekkori emlék..vagy bármi más..egy-két szóval lerendezi.Nekem ez úgy jön le ennyi idő után,mivel ez nem változott, hogy nem is érdeklem annyira, mint amennyire hittem.
2018. febr. 24. 23:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Számomra egy kapcsolatban fontosabb a kommunikáció, mint maga a szex. Talán pont emiatt vagyok még mindig egyedül. Senkivel se találom meg a közös hangot. Ha valakivel meg is találom, mégis elriasztom a milyenségemmel. Legutóbb is így történt...
2018. febr. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

"nem is érdeklem annyira, mint amennyire hittem."

Ezt nagyon jól hiszed!

2018. febr. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
#1 Leírta a véleményem.
2018. febr. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
Számomra fontos a kommunikáció, de nem a szómenés. Egy igazán összeillő pár fél szavakból is megérti egymást.
2018. febr. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
20%

Számomra nem mély kommunikáció az ahol a másik gyerekkori emlékeit vagy a vele kapcsolatos dolgokat kell kivesézni.

Ha valamivel problémája van és erre keres megoldást az oké, de én sem hallgatnám órákig a saját magáról szóló élettörténetét a másiknak úgy, hogy ahhoz még nekem is plusszban tartalmasan kelljen hozzászólnom.


A szavaidból ítélve, őt érdekli sok dolog, de téged csak saját magad és azt várod, hogy rólad beszélgessetek órákig. Mégis minek?

2018. febr. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Akkor hasonló lehetsz,mint a férjem.Nem szómenésre gondoltam.De ha logikusan belegondolok,ha már most ez van 3 év után mi lenne 10 év után?Egymáshoz lövünk napi 3 szót?!na az ilyen kapcsolatnak aztán van értelme.
2018. febr. 25. 00:17
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem magamról áradoznék.Csak kiemeltem 1-2dolgot, amiből az jön le,minden más érdekli csak én nem.Engem is érdekel az űrkutatás,de ha arról tud beszélni másról miért nem?!ez a lényeg.Gyerekvállalás előtt vagyunk.Pl.arról sem beszélünk.A szülővé válás stb.az már őt nem izgatja.Na ez az elgondolkodtató.
2018. febr. 25. 00:20
 8/15 anonim ***** válasza:
10%

A szülővé válás, családalapítás fontos téma, de nem olyan módon, hogy minden nap boncolgatva legyen órákig, hogy mit és hogyan. Inkább eltervezés és kivitelezés kérdése.

Ha nem akar róla beszélni vagy csak nagyon tőmondatokban akkor nem akar gyereket igazán.

2018. febr. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%
Ez valóban fontos probléma, és ha azt mondom, hogy hibáztál a társválasztás során, azzal nem segítek. Sajnos egyéb módon sem tudok. Megváltoztatni ilyen módon valakit, szerintem nem használható ötlet, hisz neki eddig sem volt a mélyebb kommunikációra igénye, csak ami őt érdekli azzal kapcsolatban. Talán vonódj bele még jobban az ő dolgaiba, hátha nyitottabbá válik feléd.
2018. febr. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Te hozzámentél, hogy tudtad, hogy ilyen. Miért vártál változást? Senki nem tud kibújni a bőréből. Nem tudom, hogy milyen a férjed, azt tudom, hogy én milyen vagyok. Vannak dolgok, amikhez nem tudok hozzászólni, vagy nem érdekelnek, és olyankor szótlanabb vagyok, vannak dolgok, amikről regényeket tudnék regélni. Ambivertált vagyok, egy introvertált extrovertáltnak lát, egy extrovertált introvertáltnak, valójában pedig a kettő között vagyok. Csak a helyzettől és a társaságtól függ, hogy épp mi dominál.
2018. febr. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!