Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért kell megdöbbeni azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell megdöbbeni azon, ha a barátomon kívűl más férfival is mertem találkozni és beszélgetni?

Figyelt kérdés

A párom még dolgozni volt és este végzett a munkával. Mondta,hogy megy haza én merre vagyok? Annyit írtam neki,hogy majd megyek pár óra múlva. Azért nem írtam,hogy egy barátommal találkozom,mert akkor elnyújtotta volna a beszélgetést,hogy ki az pontosan,mit csinálunk? Szívesen vàlaszoltam volna a kérdesire,mivel nincsen titkolni valóm,de jobbnak láttam ha majd otthon mesélek neki.


Elmentünk egy bűfébe ezzel a barátommal. Férfi...mielőtt valaki megkérdezné. :-) Meglepetésemre két ismerősöm akik párt alkotnak ők is ott voltak,oda jöttek,köszönjenek.


Konkrétan ez a párbeszéd hangzott el.


- Szia "E" hogy hogy itt? A barátod hol van?


Erre én.


- Hellosztok,oh ő már otthon van,találkoztam egy ismerősömmel had mutassam be ő itt "X".


- De hát hol a barátod? Őt nem hívtad meg? Hitetlen hang és döbbent arc.


- Hát,nem..miért? Mondtam ezt én.


- Ja semmi, haha heeh hihi csak majd azért mesélj erről a pasidnak is. Haha hehe hihi!


És utána mindketten sápadt arccal meredtek ránk. Hogy úristen mit keresek én itt egy másik férfival? Jézus isten. Mással nem szabadna beszélgetnem. Ez milyen szemét és gáz dolog már. Nem?


Most komoly,őszíntén. Az ilyenen miért vannak páran kiakadva? Számomra ez nagyon kellemetlen szituáció volt. Egy olyan valami miatt kezdtem el magam szégyellni ami miatt lehet nem is kellett volna. Mert mertem valakivel találkozni és az illetőnek a lába között lógó van akkor már az baj?


Miért gondolják páran,hogy valaki kapcsolatban van akkor meg kell szűnjön a világ és csak a párunk lehet az egyetlen férfi? Mással még csak szóba sem lehet elegyedni,mert már értetlen arc fogad és gyanakadnak.


2017. nov. 6. 23:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
14%
Elmagyarázom a női agyadnak, hogy nekünk, férfiaknak ez miért esik rosszul: mert HAZUDTÁL. Nem kell megszűnnie a világnak, de az nincs rendben, hogy nem voltál egyenes.
2017. nov. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
20%
Ez így tényleg olyan, mintha sunnyognál. Szerintem egy jól működő kapcsolatban nem kell titkolózni egymás előtt, őszintén meg lehet mondani, hogy találkozol egy ismerősöddel, aki történetesen ellentétes nemű. Viszont a titkolózással okot adsz arra, hogy kombináljon a párod.
2017. nov. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%

Én sem értem az ilyen embereket.... Miért kéne elvágnod teljesen valakivel a szociális életedet, csak mert egy ellenkező nemüről van szó!?

de ha a barátodat nem zavarja, akkor szerintem nem foglalkozz az ilyen emberekkel :)


Nekem volt egy srác, akivel egy helyen dolgoztunk, és új voltam a helyen és gondoltam szerzek barátokat, ezért igent mondtam, amikor elhívott sörözni (teljesen jól tudta, hogy barátom), aztán végül teljesen ki volt akadva, amikor nem akartam tőle semmit, mert hogy nekem nem lett volna szabad elmennem egy fiúval bárhova is, ha van barátom.

2017. nov. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
92%
Semmi probléma ezzel legtöbben még a kő korban élnek.En meg nem találok olyan nőt aki elfogadja azt ha velem lenne kapcsolatban azt csinálna amit akarna.Nagyon egyvaganyon futnak a mai párkapcsolatok semmi fűszert nem visznek bele, ezért is laposodnak el.
2017. nov. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Elnézést de nem értem. Sunnyogás? Elmondtam a páromnak amikor haza mentem,hogy találkoztam egy ismerősömmel,csak nem telefonon akartam erről beszélgetni. Nem örült neki,de nem is csinált balhét. Biztosan értékelte az őszínteségemet! Mert az voltam szerintem,ebben nem volt sunyigás.
2017. nov. 7. 00:03
 6/28 A kérdező kommentje:
És nem hazudtam neki. Annyit írtam a páromnak,hogy majd megyek. Ezzel nem hazudtam.
2017. nov. 7. 00:04
 7/28 anonim ***** válasza:
23%

Az a baj, hogy túl sok az önjelölt Casanova akik még az ilyen natúr beszélgetések alatt is nyomják a pszichológiai csábítást (bevallottan ezt csinálja sokuk), és igyekeznek úgy helyezkedni, hogy a végén mindenképp ők jöjjenek ki jól. Többéves, jó házasságokba is képesek beleszarni, csak a "kihívás" miatt.


Szóval azért csak "bí kerful". Sok az ilyen "Kegmájör" akik csak szórakozásból vagy kihívásból nyomják ezt a dolgot és lelkiismeretfurdalás nélkül túrják ki a barátod úgy a kapcsolatból, hg ő semmi rosszat nem tett. Elég csak olyan témákról és pont úgy beszélgetni, ha jól viszi a fonalat akkor simán eléri, sajnos. Okos nőnél nem, mert az rögtön elzavarja az ilyet, de sokan sajnos naívak.

2017. nov. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem te is egy olyan nő vagy aki simán kapható lenne bármire a barátod mellett.Es ezt te is pontosan tudod.
2017. nov. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
7 éve együtt vagyunk,nem vagyok kapható semmire. Hűséges vagyok és egyszer találkoztam ezzel az ismerősömmel. Évek óta nem láttam,külföldről jött haza. Karácsony után megy vissza Hollandiába.
2017. nov. 7. 00:18
 10/28 anonim ***** válasza:
83%
Szánalmasak azok a férfinak nevezett hernyók, akik képesek megkötni a barátnőjüket hogy ne találkozhassanak senkivel. Az ilyen betegesen féltékeny emberek megérdemlik ha megcsalják őket.
2017. nov. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!