Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire rendjén való az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire rendjén való az, hogy egy férfival már 5-5 levelet váltottunk a társkeresőn, de még mindig csak beszélgetni akar és nem akart még személyesen találkozni?

Figyelt kérdés
Szerintetek nem kell, hogy megalázó legyen ez nekem, mert csak arról van szó, hogy le akar informálni engem, hogy milyen nő vagyok, mielőtt találkozna velem? Szerintetek mi a normális ismerkedési mód? Meddig "tűrjem", hogy csak kóstolgat és nem akar még találkozni? Én szeretek hamarabb a tettek mezejére lépni. De neki nem merem mondani, mert akkor nő létemre én kezdeményeznék, azt meg nem akarom. Meg akarom ezt hagyni a férfinak, hogy úgy érezze, hogy ő döntött a kettőnk sorsáról. Mi a véleményetek?

2018. jan. 28. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Pár nap után találkozom mindig a lánnyal, mondjuk nem társkeresőzöm. Személyesen fog kiderülni minden, hogy megvan e a szimpátia, nem az érdekel, mennyire jól tud pötyögni a gép mögül.

Mondd neki, hogy találkozni akarsz vele jövőhét pénteken és legyél konkrét. ha nem jön össze kifogás miatt, hagyd a fenébe. Csak az egoját növeszti, hogy nőkkel irkál és hülyíti őket. Ha valaki látni akar, az talál rá időt, ha nem akkor meg kifogást

2018. jan. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

Juj, kicsit eléggé durva vagy. Leinformálás?? Ezt ismerkedésnek hívják, kislány! Megismerni a másikat.

Normális ismerkedési mód, a beszélgetés, kapise???


Tűrni??? Úristen, nyugodj már le a p..csába. Mit tűrsz? Azt, hogy meg szeretne ismerni téged?

Nem vagyunk egyformák. Fogadd el, vagy lépj le, ha neked lassú ez a tempó.


Egy kapcsolat az őszinte nyílt kommunikáción alapul. Hozd fel a témát. Ennyi.

2018. jan. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5 levél nem olyan sok. Ha neked mégis, akkor vesd fel te a találkozást. Azért mert nő vagy, még nem kell hagynod, hogy játszon az időddel. Kettőtök sorsa pedig közös döntés. Nem az övé.
2018. jan. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Korotok?
2018. jan. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én 46, ő 52
2018. jan. 28. 15:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Írd neki azt, hogy a folyatáshoz szükségesnek érzed, hogy a levelezésen túl továbblépjetek. Ezzel egyértelművé teszed, hogy tőle várod a következő lépést (kezdeményezést), méghozzá záros időn belül.
2018. jan. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Várj türelemmel, mindenkiben máskor érik meg a találkozás gondolta illetve az érdeklődés foka hogy élőben is lásson.
2018. jan. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Több idő kell neki. 5 levél az semmi, lópikula. Hozzám például hosszú esztendők kellenének, és még akkor se bíznék meg a barátnőmben teljesen. Akinek nincs türelme várni, nos, legalább önmagát szűri ki, hogy alkalmatlan párkapcsolatra. Mehet mást hülyíteni.
2018. jan. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pasiként mondom, hogy az teljesen normális hogy leinformál, ismerkedik veled mielőtt találkozni akar. Szerintem fordítva is igaz, mert sohasem tudhatjuk kivel van dolgunk. Én csak annyira szoktam ebbe belemenni hogy létezik e a személy és nem esetleg a húga, nővére vagy egy vadidegen szórakozik velem.

Én például már egy éve töretlenül levelezgetek, és messengerezem, telózom egy lánnyal. Elfogadom hogy hosszú idő, de a távolság miatt nem megoldható a randi egyenlőre.

A normális szerintem kb. 2hét-3 hónap között van.

Szerintem lehet hogy a srác be van ijedve a netes randitól (én is először az voltam anno) vagy van valami egyéb körülmény ami akadályozza, ami bármi lehet de nem kell rosszra gondolni.

Tanácsolom hogy tapintatosan legyél picit határozottabb, például hogy nagyon szeretnéd őt látni és ajánlj neki helyeket randira. Tehetsz pici kedves engedményeket is neki de mértékkel.

2018. febr. 4. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!