Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti élnétek olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti élnétek olyan férfival akivel nem lehet beszélgetni? Nem is igényli csak röviden.

Figyelt kérdés
Szerintem fontos a beszélgetés egy kapcsolatban.A testi és lelki kontaktus egyaránt.Szeretek néha kicsit mélyebben beszélgetni.Ez kell is,szerintem minden normális ember igényli.Viszont a férjem nem szeret.Nincs türelme pár mondattól többet beszélgetni.Nem azt mondom, hogy minden nap,de még egyszersem volt rá példa a kapcsolatunk alatt. Már 3 éve házasok vagyunk.Tudom.Akkor minek mentem hozzá?! Mert szerettem és azt hittem ez változni fog.Őt csak a politika, az űrkutatás és hasonló témák érdeklik.Ezekbe mélyen belemegy.De észrevettem ha pl.velem kapcsolatos dolgot mesélek,gyermekkori emlék..vagy bármi más..egy-két szóval lerendezi.Nekem ez úgy jön le ennyi idő után,mivel ez nem változott, hogy nem is érdeklem annyira, mint amennyire hittem.
2018. febr. 24. 23:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy felnőtt ember nem fog megváltozni csak azért, mert te hozzámentél.A házasság előtt sem volt beszédes, azután miért is lenne?Ilyen a személyisége, te ennek tudatában mentél hozzá.Ez a "majd én megváltoztatom" hülyeség.Mindenki csak akkor tud magán változtatni, ha ő is akarja, mások miatt nem fog.Ideje lenne a naivitást levetkőzni kérdező.
2018. febr. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%
"a férjem nem szeret" --jókor jut eszedbe a kérdés, more!
2018. febr. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Lordika ***** válasza:
Ahogy egy bölcs mondás tartja: "A váláshoz vezető első lépés az esküvő" :D
2018. febr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Sajnos én is későn jöttem rá a legfontosabb dolgokra, ami egy párválasztást illeti. A lényeg: azonos szeretetnyelv, hasonló jó neveltetés/családmodell, hasonló intelligencia szint, EQ, SQ. Én ezt jól benéztem, mert kb. az intelligenciaszint hasonló, a többi egyáltalán nem stimmel! Végeredmény egy f*s házasság.
2018. febr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kérdezo,változott valamit a helyzet,mi ujság veletek?
2019. jún. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!