Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kihűlt házasság helyrehozható?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihűlt házasság helyrehozható?

Figyelt kérdés
Igazából rá kellett jönnöm, hogy más az értékrendünk, más fontos. Nekem a gyerek, az együtt töltött idő, ő mindent pénzben mér. Szerinte a család nem jó, mert ha nem lennénk, rengeteg járulékos költségtől megszabadulna. És ő 12 óra munka után nem arra vágyik, hogy a gyerekével játsszon, vagy velem foglalkozzon.
2018. márc. 3. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
nem,ezt kár erőltetni.
2018. márc. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Ha mind a ketten tenni akartok érte, akkor igen. De 2 ember kell hozzá, egyedül kevés leszel.
2018. márc. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Többször próbáltuk, de mindig előjön ez a probléma is. Szerinte neki itthon semmit nem kell csinálnia, mert ő dolgozik. S háztartást vezetni meg nem egy nagy dolog. Szó szerint semmit nem csinál itthon. Viszont azt elvárja, hogy jó képet vágjak a dolgokhoz. Elfáradtam ebbe az egész házasságba. És valahogy mindig az jön ki az egészből, hogy ő azért utál hazajönni, velünk időt tölteni, mert én elrontom éld nem mosolygok, nem vagyok jófej.
2018. márc. 3. 14:30
 4/7 anonim ***** válasza:
miért, te nem dolgozol? milyen gondolkodásmod az hogy neki semmi dolga otthon mert ö a férfi? te is lenyomod a nyolc orádat melohelyen, azért kellene neked vezetni a háztartást, mert te vagy a nő?
2018. márc. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, szerinte ez a nő dolga. És akkor minek élünk házasságban, ha neki kell ezt is megcsinálni? És miért várok dicséretet azért, mert megfőzök. Hiszen ez természetes. És hiába könyörgők, hogy fáradt vagyok, szeretnék néha egyedül lenni, az rá a válasz, hogy én akartam családosat játszani, akkor most játszak,ő majd akkor vesz részt benne, ha neki kedve lesz hozzá.
2018. márc. 3. 16:12
 6/7 anonim ***** válasza:
tehát te is dolgozol a háztartás vezetése mellett?
2018. márc. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze, teljes munkaidőben. Mellette a gyereknevelés is az enyém. Meg a háztartás is. Minden, ami ezzel jár. De mindig az a kifogás, hogy azért nem segít, mert ő dolgozik.
2018. márc. 3. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!