Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek így helyrehozható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így helyrehozható egy házasság? Használhat ha a gyerek belefolyik?

Figyelt kérdés

Szüleim lassan egy éve folyton veszekednek,az okok között szerepel anyám alaptalan féltékenysége,munkahelyi stressz,és én is elköltöztem tőlük (addig villámhárítóként használtak ).


Válni nem akarnak,de megbeszélni se.

Nem mozdulnak ki otthonról,mindig csak sóhajtoznak,hogy jó lenne (pénz van rá bőven,idő is lenne)


Mennyire segítene,ha mi (én és a barátnőm) elvinnénk őket hétvégente kimozdulni valahova (fürdő,étterem vagy csak szép helyre kirándulni),ahol aztán kettesben hagyjuk őket,ott a lehetőség beszélgetni?

Csak másabb mint otthon a megszokott négy fal között.


2013. máj. 27. 08:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jó ötletnek tűnik, hogy közösen elmentek ide-oda, de hogy kettesben hagyjátok őket, az csak valamikor később jöjjön, ne az első alkalommal, mert előfordulhat könnyen, hogy a hétvége is veszekedésbe fullad. Először inkább segítsetek nekik élvezni a kikapcsolódást, a mindennapokból történő kimozdulást...
2013. máj. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Az nem jó,mert akkor csak velünk beszélgetnek,egymással nem,ezt már próbáltuk.

Ezért szeretném kipróbálni,hogy kettesben hagyni őket,bár mi se lennénk túl messze.

2013. máj. 27. 09:33
 3/11 anonim ***** válasza:

Csak az a baj ezzel, h nekik is akarni kellene! Föleg nekik... azaz a közvetitesetek nelkül is megtennek, ha akarnak...

Tehat sztem ez az ö eletük, nekik kene tenni, Neked pedig kizarolag a Te eletedet elni.

Esetleg: ha egyesevel velük megbeszelned, mit is akarnak (ha egyaltalan erröl beszelni akarnak veled).

2013. máj. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Azt kijelenteni, hogy helyrehozhato-e, azt nem lehet. De mindenkepp annak "jo iranyba" torteno kibillentese.


Csinald nyugodtan...

2013. máj. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Maguktól sosem mozdulnak ki,régebben is nekünk kellett noszogatni őket.


külön-külön már meghalgattam mindkettőt rengetegszer,de attól egymással még nem beszélnek,csak veszekednek.

2013. máj. 27. 09:48
 6/11 A kérdező kommentje:

Rontani nagyon nem tudok szerintem.

Maximum megbeszélik,hogy elválnak.

Már az is jobb mit ami most megy,kikészítik egymást.

2013. máj. 27. 09:49
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg le kéne ültetni őket és levezetni a beszélgetést, mint egy párterápiánál.


Nem hagyni őket kitérni a dolog elől.

Az a gond az ilyen ügyekkel, hogy nem beszélnek. Mindkét félben gyűlt és gyűlt az indulat, a sérelem és így idővel már meg sem akarják érteni egymást.


Ezért ha belevágsz akkor neked kéne kezdened. Elmondani őszintén mit gondolsz róluk. Hogy látod a helyzetet. És aztán őket beszéltetni.

Az idegen környezet azért segít, mert ott nagyon nincs hova menekülni. Ott végig kell játszani a harcot.

2013. máj. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Otthon már próbáltam,de fél perc után valamelyik ordít,a másik félrevonul.

ezért gondoltam idegen helyre,én kocsimmal,lehetőségük se legyen különmenni.

ÉS azért hagynám őket kettesben,hogy beszéljenek egymással,mert azzal nem mennek sokra,ha velem beszélnek.


Nem vagyok párkapcsolati tanácsadó,megvan a saját életem,de már unom állandóan a veszekedésüket és panaszkodásukat hallgatni.

2013. máj. 27. 10:01
 9/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg fogalmuk sincs, hogyan kell kimozdulni és jól érezni magad! Ezért nem teszik!

Ha elviszed őket és otthagyod, kb. ugyanaz lesz, mintha otthon lennének!

Befásultak és elfelejtették élvezni az életet!

2013. máj. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A kommunikációt kell helyretenni közöttük! És akkor lesz értelme elvinni őket kikapcsolódni!

Ehhez valaki kompetens segítségét kellene kérned, szerintem.

2013. máj. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!