Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan dolgozzam fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel, hogy elhagy a férjem a 10 évvel fiatalabb, karrierista kolléganőjéért?

Figyelt kérdés

A férjem már 10 éve ismeri a nőt, anno együtt dolgoztak több évig valami komoly kutatómunkán és elég jó barátok lettek, sokat segített anno a férjemnek. Aztán más városba költöztünk, egy darabig nem találkoztak, most a férjem visszament ugyanoda dolgozni és összejöttek. Két gyermekünk van, férjem jövő héten adja be a válókeresetet, kb. fel sem fogtam, mi történik :(

A nő totál karrierista, soha az életben nem volt senkije, most gyereket akar, állítólag még a "stresszesebb" állását is otthagyta e miatt. Hogy dolgozzam ezt fel? (a nő nála 10 évvel fiatalabb) Ő 36, férjem 48 éves.



2018. márc. 8. 22:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%
Tulajdonképpen nem olyan mérvadó itt a korkülönbség, ne ezt lovagold meg. Valami sajnos gondolom nem volt meg a kapcsolatotokban, sajnos ez előfordul. Sablonosnak hangozhat, felesleges ezen vergődni. Ne foglaljon le az túlságosan,hogy mi volt,ott a két gyermeked, tölts velük több időt,amennyiben ők is igénylik, barátnők stb. Az élet nem áll meg
2018. márc. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
33%
Egy huszonéves pasival.
2018. márc. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%

Ez nagyon nehéz, az biztos. Én abban nem tudok neked tanácsot adni, hogy hogyan dolgozd fel, mert nem voltam ilyen helyzetben és gyerekem sincs.

De ne ess össze, mutasd meg nekik, hogy erős és független nő vagy, aki képes önállóan helyt állni a hétköznapokban, meg úgy az életben is. Akkor is, ha most úgy érzed, hogy nem így van. Hidd el magadról, hogy nem vagy kevesebb, mint az a nő.

A férjed viszont kevesebb, mint te vagy, ha képes a gyerekeit és a gyermekei anyját ilyen gyorsan, ennyi idő után csak úgy elhagyni.

Kitartás!

2018. márc. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
14%
Lehetnél alkoholista pl.
2018. márc. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem számít, hogy fiatalabb, vagy mi a munkája, a tény, hogy elhagyja a családját, így is úgy is nehéz. Engem pl. egy idősebb és alacsonyabb végzettségű nő miatt hagyott el a férjem. Akkor dúlt a nagy szerelem, ők is közös gyereket terveztek, aztán nem lett semmi az egészből. Én időközben találtam új társat, aki azóta a férjem és boldog házasságban élünk. Ők meg már rég nincsenek együtt, az exem meg nem tud beletörődni, hogy más valaki éli az ő életét.
2018. márc. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
26%
Akárhogyis számolom nem 10 hanem 12 év van köztük! Ráérsz megköszönni később...
2018. márc. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
98%

Szervezz programokat a gyerekekkel, ha tudsz barátnőkkwl, sportolj, az levezeti a stresszt.Ha kell sírj! Kb.fél év, és újra a régi leszel.Kifelé azt mutasd nekik, hogy rendben vagy.

Fel a fejjel! Megérdemlik egymást.

2018. márc. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%

Azt meg kell értened, hogy annak a nőnek semmi köze nincsen ahhoz, hogy elhagyott a férjed. A férjed azért hagyott el, mert valami gond volt a kapcsolatotokban (nem veled, a kapcsolatotokban), nem volt vele elégedett, már nem szeretett téged, valami hiányzott neki stb. és abban a nőben volt valami, ami megfogta. Ennyi. Semmit nem számít az, hogy ki az a nő, hány éves, hogyan néz ki, mit dolgozik, karrierista-e vagy sem, akar-e gyereket vagy sem stb., úgyhogy ne is őt okold, ne haragudj rá, ne szidd őt. Egy ember van a történetben, akire haragudhatsz és az a férjed. Ha valami problémája volt, akkor azt el kellett volna mondania és meg kellett volna beszélnetek. Még ezek után is előfordulhatott volna, hogy valami olyan dologról van szó, amit már nem lehet megoldani, nem lehetett volna rendbehozni a kapcsolatotokat vagy esetleg ő már abszolút nem is akarta volna, viszont az úgy tiszta lett volna, hiszen mindent meg tudtatok volna beszélni és téged sem ér ilyen váratlanul a dolog. Tényleg nem beszéltetek róla semmit?


Mindenesetre most az a lényeg, hogy minél gyorsabban összekapd magad, ami elhiszem, hogy nem egyszerű, de a legjobbat kell kihozni a helyzetből. Nem kell visszavágni, bosszút állni, játszani a keményt, háborúzni stb., már csak a gyerekek miatt sem, de valóban az a legjobb, ha egy erős, önálló, független nőként minél gyorsabban talpra állsz és összekapod az életed. Támaszkodhatsz a családtagjaidra, ha jó velük a kapcsolatod, a legjobb barátodra és ilyenkor szerintem nagyon jó kibeszélni a gondolataidat, érzéseidet. Valamint ott vannak motivációnak a gyerekeid, az legyen a célod, hogy nekik is minél jobb és könnyebb legyen. Illetve az is jól jöhet, ha megpróbálsz egy picit másra összpontosítani (de nem menekülni a probléma elől) pl. munka, hobbi, sport stb.

2018. márc. 9. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
52%
Ne a nőt utáld! Ha működött volna a házasságotok, akkor senki nem tudott volna beférkőzni kettőtök közé. Ezt ti ketten rontottátok el. Én biztosan nem próbálnám visszatartani a férjem ilyen helyzetben, de nem is kattognék ezen, hogy kivel van utánam, v lesz-e gyerekük... A közöseket támogassa és szeresse továbbra is, ezért harcolnék, bár imádja a lányainkat, szóval ilyen helyzetben biztos vagyok benne, hogy nem kéne noszogatni miattuk.
2018. márc. 9. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
57%

12 év az rengeteg. A korkülönbség valóban hatalmas, de gondolj arra, hogy akármelyik fiatalabbal leléphetett volna korábban is, ha csak ez lett volna az indoka.


Rossz volt a házasság, mindketten tehettetek róla, valóban nem a nő hibája.


Egyébként melyik józan nő szülne egy már 2 gyermekes 50 éves férfinak?


A csaj sem komplett, mire érettségizne a gyerekük a férjed valószínüleg halott lesz.

2018. márc. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!