Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan dolgozzam fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel, hogy elhagy a férjem a 10 évvel fiatalabb, karrierista kolléganőjéért?

Figyelt kérdés

A férjem már 10 éve ismeri a nőt, anno együtt dolgoztak több évig valami komoly kutatómunkán és elég jó barátok lettek, sokat segített anno a férjemnek. Aztán más városba költöztünk, egy darabig nem találkoztak, most a férjem visszament ugyanoda dolgozni és összejöttek. Két gyermekünk van, férjem jövő héten adja be a válókeresetet, kb. fel sem fogtam, mi történik :(

A nő totál karrierista, soha az életben nem volt senkije, most gyereket akar, állítólag még a "stresszesebb" állását is otthagyta e miatt. Hogy dolgozzam ezt fel? (a nő nála 10 évvel fiatalabb) Ő 36, férjem 48 éves.



2018. márc. 8. 22:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon korrekt, okos nőnek tűnsz, szerintem már ki is találtad, hogy mit fogsz csinálni. Sokat foglalkozol a srácokkal és magaddal.

Nincs szuperkönnyű barátkozós válás, sajnos... mindent finoman szépen harcolj ki nekik.

A férjed most úgy érzi, hogy a tutiba csöppent, a beleegyezési hajlandóságát szépen használd ki. Természetesen az ő élete sem lesz rózsás de ez már téged ne érdekeljen :)

Foglalkozz magaddal. Az én exem először 33 évesen lett szerelmes majd miután 37 éves koromban megint, akkor szélnek eresztettem, azóta ők szakítottak, nekem esküvőm lesz...

2018. márc. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Költőnő? ***** válasza:
55%
Bence_ igazad van, megszokhattam volna már, h itt nem divat az embereknek magukba (is) nézni felmerülő probléma esetén.
2018. márc. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Lifeishard ***** válasza:
Bencének és 18-as Válaszolónak is van igazsága...
2018. márc. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
36%

Bármelyik pillanatban úgy járhat az én feleségem is, ahogy te jártál. Pillanatnyilag szinte csak az tart vissza a válástól, hogy nincs másik nőm.

Pedig én számtalanszor próbáltam (5-10 éve szinte naponta), próbálok beszélni vele, de nem lehet. Lehet a te férjed is jelzett, próbálkozott, csak te sem figyeltél rá, és főleg nem vetted komolyan? Csak nézz magadba. Most már nincs mit tenned, már válni fog. De ebben a történetben, te sokkal hibásabb vagy, mint a másik nő. Akár meg is tarthattad volna a férjed, ha igazán akarod. A férfi lusta. Ha már nős, akkor nem kajtat más nő után, ha nem muszáj. Inkább elfekszik a tv előtt egy doboz sörrel a kezében. Ha meg szex kell neki, akkor is az otthonit választja, mert az az egyszerűbb. De ha lenézik otthon, és szex sincs, vagy extrém rossz, akkor bizony keres egy nőt, válni fog.

Hogy milyen a másik nő? Nem releváns. Ha én, például, veled jönnék össze, és elválnék, hogy együtt legyünk, akkor az én feleségem téged mondana el minden rossznak. Pedig csak ő kergetett egy másik nőhöz...

A te férjed megtalált valamit abban a nőben, ami benned nincs. Ez nem biztos, hogy a te hibád, lehet csak nem illetek össze...

2018. márc. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Bence_ ***** válasza:
69%

"Pedig csak ő kergetett egy másik nőhöz..."

😁

Magad miatt válj el, neked így rossz? Akkor lépj!

Másik nővel mi változna?

Ott se állnál ki magadért, ez egy képesség amit el lehet sajátítani.

2018. márc. 12. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!