Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan dolgozzam fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel, hogy elhagy a férjem a 10 évvel fiatalabb, karrierista kolléganőjéért?

Figyelt kérdés

A férjem már 10 éve ismeri a nőt, anno együtt dolgoztak több évig valami komoly kutatómunkán és elég jó barátok lettek, sokat segített anno a férjemnek. Aztán más városba költöztünk, egy darabig nem találkoztak, most a férjem visszament ugyanoda dolgozni és összejöttek. Két gyermekünk van, férjem jövő héten adja be a válókeresetet, kb. fel sem fogtam, mi történik :(

A nő totál karrierista, soha az életben nem volt senkije, most gyereket akar, állítólag még a "stresszesebb" állását is otthagyta e miatt. Hogy dolgozzam ezt fel? (a nő nála 10 évvel fiatalabb) Ő 36, férjem 48 éves.



2018. márc. 8. 22:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
94%

Majd az idő megoldja.

Az ilyen sztoriknak az a folytatása, higy az új nő szenved, mert nem jön ki a párja gyerekeivel. Az exférj is, mert 50 évesen nem bírja az éjszakázást baba mellett, 52 évesen nincs idegrendszere a dackorszakhoz, meg úgy általában egy hisztis feleséghez, aki állandóan oltja a két nagy gyerekét.

Eleve abból ezer konfliktus lesz, hogy melletted vannak megszokott dolgai, amiket az új kapcsolatba is vinne tovább. Ilyen idegtépő apróságok, hogy ki hogy főzi a tésztát, merre tekeri a wc-papírt, ki kinek viszi ágyba a kávét. Mindezt olyan nő mellett, akinek 36 év egyedül élés után bebetonozott szokásai vannak.

Erre vállalnak gyereket, túlkorosan. Már ha összejön. 34 évesen nekem már sajnos hormonpótlás kellett, volt több vetélésem. Pedig makk egészséges vagyok. A te férjed se fiatal: 40 éves kortól erősen csökken a férfiak termékenysége. A szexuális aktivitását gondolom nem kell bemutatni.

Egy karrierista nő 6 hónap után gyes-beteg lesz. Leáll az ember agyműködése az egész napos gügyögéstől.

Ŕáadásul féltékeny is lesz a férfi kolléganőire. 😉

Szóval itt te leszel a nevető harmadik. Főleg, ha kicsit ki tudod élvezni a visszakapott szabadságod. Csinálj spontán programokat a gyerekekkel. Járj el futni, tornázni. Senki se szól bele, hogy milyen hajad legyen és mit vegyél fel, nem kell inget vasalni, három fogásos ebédet főzni vacsorára, azt csinálsz, amit akarsz! Ilyenkor szoktak az elvált nők kivirulni és bepasizni. 😁

Ha elfogadsz egy tippet: jól fingasd meg válásnál! Neked nem sürgős, ha nincs közös megegyezés, évekig el tudod húzni a válást. Neki sürgős, az ő érdeke, hogy a két kötelező tárgyalás után kimondják a válást. Úgyhogy szépen verd át rajta a te akaratod, és ha válni akar, akkor belemegy. Gyerektartás, lakáshasználat, vagyonmegosztás. Innentől neked nem dolgod támogatni az ő boldogságát, csak a ti érdekeitek tartsd szem előtt. Boldoggá meg tegye a kis barátnője, az az ő dolga. 😎

Ebben a jatékban az nyer, aki megszabadul egy ilyen hűtlen, vén marhától, mint a "kedves férjed". Menni akar? Add rá a kabátot! De akkor is, ha forró a helyzet, hagy izzadjon a köcsög!

2018. márc. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Költőnő? ***** válasza:
52%
8as miért is lett lepontozva?
2018. márc. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
79%

Add rá a kabátot! Az ilyentől jobb is megszabadulni! Mert biztosan a 10 év alatt nem is történt semmi... Kíváncsi lennék én arra a segítségre.


Egy kapcsolathoz egyébként 2 személy kell, úgyhogy azt is mérlegeld, hogy te vajon miben hibáztál! Még nem vagy öreg, jöhet egy másik pasi is még neked! A helyedben elkezdenék dolgozni a külsőmön és a belsőmön.

2018. márc. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
76%
Nem feltetlenul a kapcsolat romlik el, meg az is lehet, hogy szimplan az ujdonsag varazsa vitte el a ferjed. Az en exem sajnos ilyen volt, allandoan az uj kapcsolatok utan hajtott annak izgalmaval. Hiaba volt meg minden, neki akkor is kellett hogy ujak "csodaljak". Tobbet parhuzamosan tartott kezben, mainapig ez kell neki.
2018. márc. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%

Ez van megoregedtel egy újabb típus kellett neki, mint az autocserenel.


De úgy tudod feldolgozni hogy elfogadod

2018. márc. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
72%
#11 ez, hogy arra gondolni, hogy majd de szar lesz nekik....
2018. márc. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Bence_ ***** válasza:
100%

Költőnő azért mert kifelé mutogatás helyett befelé néz.

Valóban marha rossz válni, egy darabig nyalogasd a sebed aztán állj lábra.

Előre beszéljétek meg mindent, mert a bíróság csak a jog útján lepked, lassan.

Így is lesz két tárgyalás, jó esetben az első lesz tavasszal aztán nyári szünet. Fél év el is ment. Minél nyugodtabbak vagytok annál jobb nektek és így a gyerekeknek is. Felelősek vagytok értük, ehhez mérten illik kezelni az egészet.

Az a jó hab addig rendezed magadban az egészet amikor már szerettel tudsz a gyermekeid apjára gondolni.

2018. márc. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
86%

16#

Váláskor én se arra gondoltam, hogy nekik lesz sz.ar.

Egyszerűen arra koncentráltam, hogy nekem mi lehet jobb. Hogy tudom megszervezni az életünk a gyerekekkel, hogy nekik is jó legyen.

Az exem nem akarta, hogy levágassam a hajam: levágattam.

Nem mentünk étterembe: beültünk a gyerekekkel. Inkább megspóroltam azt a pár ezret máshol.

Nem akart menni sehova: bejártunk egy csomó rendezvényt, ingyenes koncertet, vásárt, kirándultunk.

Ilyen apróságok.


Az egy külön történet, hogy ez alatt velük mi történt. Nem sokat voltak együtt.

Mire az exem rájött, hogy ezt el...ta, addigra én szerelmes voltam másba. Véletlenül 10 évvel fiatalabb, mint a volt férjem. Meg is kaptam, hogy mit akarok egy ilyen szépfiútól, majd kihasznál. 5 éve házasok vagyunk. Sokat elértünk együtt, lassan, de biztosan haladunk előre.

A volt férjem meg csúszik lefele. Onnan tudom, hogy túlléptem rajta, hogy már ez se érdekelt.


Viszont nem jó válás során és után az a "modern" felfogás, hogy te csak legyél jó kis feleség, apuci boldogsága a legfontosabb mindenek előtt. Mosolyogva elégedj meg 10 ezer gyerektartással, és segíts a mátkapárnak esküvőt szervezni, és legyetek jó barátok, mert akkor vagy fa.sza csaj mások szemében.

Meg a kisfa.szom nem kéne?? Onnantól, hogy kilépett az ajtón, nincs közünk egymáshoz. Csak a mi (a gyerekek és én) érdekeink nézem. Neki nem tetszik? Bunkónak gondol az új csaja? Csúnyán néz a volt anyós? Egészségükre! 15 évig a se.gge ki volt nyalva, mégse volt elég. Ossza be!


És lehet, hogy egyesek szerint kicsinyes és szánalmas. De nekem sokat segített, hogy le tudjam zárni magamban is a házasságunk. A gyász része a harag is. Azt is meg kell élni, hogy tovább tudj lépni.

Mire a válást kimondták (6 hónap) teljesen közömbös lett. Nem uszítom a gyereket, nem minősítem az épp aktuális nőjét, támogatom, hogy bármikor viheti a gyerekeket. De nem is érzek késztetést, hogy haverkodjunk, visszaszerezni végképp nem áll szándékomban.

Sokan ott rekednek meg válás során, hogy nem tudják kiengedni a haragjukat. Megrekednek a gyász korábbi szintjén, sose zárják le.


Nem egy amerikai szappanopera az életünk, ahol az exeddel a legjobb cimbiknek kell lenni. Ha mocsok módon lép ki a házasságból, akkor jogos a harag.

A gyerek érdeke se sérül. Nem abban kell őket felnevelni, hogy apucit kötelező szeretni, bármit tett ellenünk. Apuci boldogsága a legfontosabb, és nem baj, ha hűtlen, és otthagyott minket. Aztán lehet csodálkozni, hogy az elvált szülők gyerekei is válnak.

Hát nem!

Lássak csak, hogy a tetteknek következményei vannak, és a szülei is hoznak sz.ar döntést.

2018. márc. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
74%

amit te karrierizmusnak címkézel, az lehet, hogy arról szól, hogy egy jó képességű, tehetséges nő, aki sokat tanult-dolgozott, és a pályájára csoportosította az elmúlt években az erőfforássait, sikereket ért el.

nem minden karrierista boszorkány ám, és kifejezetten irigy és rosszindulatú ez a megjegyzés.

nem volt eddig komoly kapcsolata, mert most lett szerelmes a párodba.

lazított a munkán, és készen áll a családalapításra.

mi ezzel a baj?

a 10 év az korrekt, és működhet simán, az nem egy generációnyi különbség, nem az apja lehetne az exed az új nőnek, hanem a bátyja 10 év korkülönbséggel.

2018. márc. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Csak szedd össze magad!!

Csak legyel boldog,kiegyensulyozott...

Az önbizalmad tornazd fel...

Fogd fel h uj eletet kezdesz uj kalandokkal.

A regit meg hagyd a ferjed azt se erdemelne meg h miatta ragodj

Semmi garancia arra h sokaig együtt lesznek.

Mutasd meg a ferjednek h a magad labara tudsz allni!!

Az fog csak fajni neki!!!

Es ha könyörög par honap mulva vissza ne fogadd!!

2018. márc. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!