Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon friss kapcsolat-ismeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon friss kapcsolat-ismeretség, mennyire jelenthet gondot hosszabb távon hogy teljesen más világ a választott pályánk?

Figyelt kérdés

Ő riporter,én pedig frissen végzett fejlesztő pedagógus. Érdeklődöm a hivatása iránt, azonban mivel nem szeretek politizálni (ő ilyen témában tudósít) bár érdeklődni szoktam, de mivel a tájékozottságom ilyen téren nem éppen a legeslegmélyebb, na meg politizálni alapból sem szeretek, így mélyebb diskurzusokat nem folytatunk ilyen témában.

Kissé tartok tőle hogy kevés leszek neki, teljesen más körökben mozgunk. Vagy próbáljam magam kiművelni ilyen téren is? Nem éreztem még ilyet, hogy kevés lennék valakinek, de most ez van bennem. Nagyon szimpatikus férfi, ráadásul rengeteg csinos szerkesztő kolléganője van.


2018. márc. 9. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A férjem programozó. Én pszichológiát végeztem. Nekem néha a számítógépet bekapcsolni se sikerül. Szerinted? Nem ezen múlik, ha egyébként a munka világán kívül más közös témátok/érdeklődésetek is van.
2018. márc. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Barátom rendszergazda, én még a vírusirtómmal is összekapok néha... Elveszi tőlem a gépet és dajkálja egy kicsit :D

Kutató vagyok, ha belelendülök és probléma megoldásának javaslataiba (Mi volt ma a munkahelyeden? kérdésnél), akkor csak értetlenül pislog, hogy ez neki kínai. Fordítva ugyanez. 4 éve vagyunk együtt :)

2018. márc. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jajj köszönöm szépen a válaszokat:) kicsit jobban érzem magam
2018. márc. 9. 21:41
 4/8 anonim ***** válasza:

A párom hivatalnok én meg egy finomítóban dolgozok. Egész más világ a kettő, mégsem okoz gondot. Én is mesélek neki, Ő is. Nem kell szerintem, hogy azonos munkakörben dolgozzon két ember.


27/F

2018. márc. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Eddig abban a hitben éltél, hogy csak azonos pályán dolgozó emberek lehetnek együtt?
2018. márc. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ez gondot jelenthet, főleg ha ezen kívül minden más téren rendben mennek a dolgok. Szóval szerintem emiatt nem kéne úgy érezned, hogy kevés leszel neki.
2018. márc. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gond, nem biztos, hogy a munka után is arra vágyik, hogy veled is politikai dolgokról beszéljen. Így is az átlagembernek az arcába nyomnak nagyon sok politikai véleményt, reklámot, cikket. Hát még a párodnak... pláne, hogy lassan választás, most ő valószínűleg 100x több ilyennel találkozik mint tavaly vagy tavalyelőtt.

Szóval, ha nem mániákus, akkor biztosan örül, hogy legalább veled nem erről kell beszélgetnie.

2018. márc. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A párom mezőgazdasági gépekkel fogkalkozik. Szállít csomagol stb. Én meg pincérkedem.

Hiába nem a kedvenc témaköröm a rotációs kapa súlya, meg hogy hány alkatrész való egy szállítmányba, de mindig elmeséli az aznapi munkáját én pedig úgy figyelek rá nagy boci szemekkel, mint a kisgyerek aki először jár édességboltban. :)

Mindig olyat mond, hogy számomra is érdekes legyen.

(Mindig történik vele valami vicces :D)

2018. márc. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!