Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A magyar férfi számára óriási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar férfi számára óriási a tétje a házasságnak, mert ha anyagilag bukna rajta, a saját túlélését fenyegeti, ha pedig érzelmileg (is) bukna rajta, akkor a kb. egyetlen esélye nem jött össze a boldogságra?

Figyelt kérdés
A gazdagok megveszik a házasságot, a szegények megkockáztatják a kis esélyt a boldogságra.
2018. márc. 18. 10:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
72%
Ha egy házaspár összeházasodik, közösen gyereket vállalnak, majd a férfi úgy dönt hogy neki elege van a családosdiból és lelép megcsalja a nejét vagy alkesz lesz, akkor az hamis indok, ilyen alig van, helyette minden nő gazdag pasikkal lép le? Nézzél már körül te szerencsétlen. Nagyon kevés olyat látsz ,hogy anyuka második házasságban egy gazdag pasival. A gyakori az hogy egyedülálló anya, apuka meg másik kapcsolatban az új nővel, vagy éppen az alkesz apuka most már egyedülálló boldog alkoholista, akit nem a gyerektartás tesz tönkre, hanem a pia. Ha anyuka össze is jön másik pasival, többnyire hosszú időbe telik, hiszen kisgyerekkel senkinek sem kell stb. Kapjál már a fejedhez mielőtt hülyeségeket írkálsz....
2018. márc. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
71%

1. a férfi EGYEDÜL marad a közös vagyon felével, utazgathat, azt csinál, amit akar.

2. a nő GYEREKKEL, akit nevelni kell, etetni, taníttatni, nulla kikapcsolódás, örök stressz a szünetek miatt, betegség... és ha olyan a pasas, odalök neki 30 rongyot "tartás" címén és csá


Hagyjátok már ezt a "szegény férifak, csőd a házasság" bullshitet... Szánalmas.

2018. márc. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
#7-es. Persze, mindig a férfi a hibás. Elárulom neked, a férfiak azért mennek félre, mert a tisztelt feleség nagyívben lesz*rja a férjét. Én már 12 éve vagyok félretéve érzelmileg és testileg, de ha k*rvához mennék, én lennék az utolsó szemétláda. Általában akkor lépnek félre a férfiak, ha otthon nincs szex. Márpedig egy férfinek igenis szüksége van rá, azzal szemben a nőknem nem. Így vagyunk programozva. Persze most elő lehet venne az adu-ászokat, hogy a férj agresszív, alkoholista stb. Hogyne, de nem kellett volna hozzámenni egy bunkó sötét falusi paraszthoz. Én az intelligens, érző férfiakról beszélek, akik a kezdetektől fogva mindent megtettek. Most csodálkozol? Bizony, bizony. Érdemes lenne egy kis közvéleménykutatást tartani az ilyen emberek körében, miért is játszanak a férfiak 40 fölött számítógéppel, miért mennek el otthonról, miért kacsingatnak ki a házasságból. Ebben a marha nagy feminizmusban a nők teljesen átestek a másik oldalra, és nem ártana tükörbe is nézni néha. A végén hozzáteszem, a magam részéről nagyon sajnálom az olyan nőket, akik a jószívük és odaadásuk ellenére is lapátra lettek téve.
2018. márc. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Csak a saját helyzetemről nyilatkozhatok hitelesen.A volt férjem a háta mögött egy házassággal, sok hitellel ismerkedett meg velem.Sok rosszat hallottam a volt feleségéről,aki gyermeket sem akart szülni.Kifizettük együtt a sok adósságot, született egy gyermekünk, majd lett egy nagyon jó állása, menő kocsi, és lelépett. Én a gyermekemmel 40m2-en , ő a lotyóval vett egy nagy házat, utazgatnak, buliznak.Ennek ellenére nem általánosítok, de hagyjuk már a szegény ferfiak dumát...A környezetemben több ilyen példát látok.De nem mentem fel a nőket sem, mert akadnak olyanok is, akik lehúzzák a férfit, mármint ha van mivel.De úgy gondolom, a nő húzza a rövidebbet minden válásnál.Sőt elsősorban a gyerek, aki nem tehet semmiről.
2018. márc. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
#14-es. A nők ott bukják be a dolgot, hogy a nagyrésze ösztönösen rosszul választ férfit maga mellé. Képzeld, az én baráti körömbe a férfiak nagyrésze elvált. Kivétel nélkül mind dolgozott, tervezte és építette a család jövőjét, nem léptek félre, szerették a párjukat... és most jön a törvényszerűség: unalmasak lettek, a nőcskék szépen kifaroltak a házasságból, még úgy is hogy voltak gyerekek. Én már nem értem a nőket. A normális családcentrikus férfiak pár éven belül unalmasak lesznek, ezzel szemben ha egy férfi lép félre, az meg már szemét. Arról meg már nem is beszélve, hogy marha jó érzékkel tudjátok lerombolni egy férfi önbecsülését, magabiztosságát. Hááát persze, nálatok a hatalom (aki felnőtt az érti mire gondolok). Aztán a szemét férfi félrelép, vagy depressziós lesz. Persze amikor férjet választotok, nem akarjátok észrevenni, hogy borítékolható lesz hogy meg fog csalni, de hát annyira bejön a rosszfiús karakter, az izgalom. Egy kiszámítható férfi ugye nem kell... hát nem igazán tudom a nőket sajnálni, valójában nincs miért!
2018. márc. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

14-es vagyok.

Nem akarok vitába szállni veled, az én sztorim, teljesen más.A volt férjemről kiderült, hogy személyiségzavara van, amit kezdetben nagyon ügyesen álcázott.Arról nem beszélve, hogy mindig azt hallgattam, hogy nem gondolta, ennyi nyűg egy gyerek, ő még élni akar, bulizni (mellettem is megtehette ).Az én lelkiismeretem tiszta, megpróbáltam mindent, hogy együtt maradjunk.

Van egy másik oldala is a felvetésednek, és a férfiaknak miért az ilyen nők kellenek?

Felesleges az egymásra mutogatás.Az pedig, hogy egy válásnál ki mekkorát bukik,egyrészt a magyar jog hibája, másrészt azon bukik el, hogy a két fél, akik valaha szerették egymást, csak azon vannak, ki győz.

Továbbra is mondom, ott vannak a gyerekek, akik a legnagyobb vesztesei a válásnak.Akik anyát és apát is szeretik.Nem értem azokat a férfiakat, akik alig vagy egyáltalán nem keresik a gyermeküket.Azokat az anyákat sem, akik ok nélkül uszítják a gyermekeiket az apa ellen.De ez már egy másik kérdés témája lenne.

2018. márc. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#16-os. Igen, amiket leírtál, azokkal egyetértek. Én ha elválnék, csak gyerekkel élő nőt választanék. Én óriásit csalódtam a "nő"-ben, tudom vannak még normálisak!
2018. márc. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

14,16-os vagyok.

Szerintem korrekt ember lehetsz, csak most csalódott.

Megértelek.Ismerem az érzést.Kívánom, hogy találd meg a boldogságot!

2018. márc. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem "egyetlen esély" van, amúgy meg miért ne volna túlélhető egy válás anyagilag - de ha ennyit látsz belőle, akkor ne házasodj!
2018. márc. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!