Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Habár általában elfogult...

Habár általában elfogult vagyok mindennel, ami magyar, a vizes vb megnyitója nekem óriási csalódás. Csak én vagyok így vele?

Figyelt kérdés
2017. júl. 15. 00:34
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Nekem is az volt... Főleg miután annyira nyomatták,hogy mekkora show lesz. Többször feltűnt a tv-ben is (pl.a Liszt-műnél), hogy késik a kép, vagy az előadó maradt le a playbackről,és a szokásos apró hibák sem maradtak el. A "csap megnyitása" pedig lehet picit már sok, de abból lehet hagyomány.
2017. júl. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Hanghiba is volt rendesen,pl. amikor a sztárvendég elkezdet énekelni nem lehetett hallani rendesen. Pedig marha sok pénz elment rá.
2017. júl. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Nekem nem tetszett :
2017. júl. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

Nekem nagyon tetszett. Csak a hanggal volt a fekete énekes elején hiba, nekem a kép végig rendben volt. Igaz, gépen néztem, nem tévén.


Furcsa volt, hogy nem magyar betűrendben mondták az országokat, pedig mindig a rendező ország ábécéje szerint mondják.


Ha tudja valaki, hogy mi lehetett a divatbemutató kapcsolata az egésszel? Na, igaz, a lányok többségének a bamba képe nem tetszett. De voltak, akik aranyosan mosolyogtak, az jó volt.


A zászlóvivőknél is érdekes volt, hogy néhányan nem az önkéntesekkel vitették a zászlójukat. Kanada, Kína, Spanyolország, és volt még néhány, de nem láttam, melyik.


Tetszettek a huszárok is.


A Gyárfás teljesen meglepődött, hogy az öregember említette a beszédében.


Érdekes lenne tudni, hogy miért csalódtál, kérdező. Mi mást vártál? többet? Kevesebbet? Vagy mi nem tetszett?

2017. júl. 16. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 stratega válasza:
65%
Èn nem csalódtam. Ez is egy jó lehetőseg volt az adónk ellopására.
2017. júl. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
66%

A hazátlan károgónak semmi sem jó.


De most témyleg mi bajotok volt?


Válasszuk szét


1, A VB - vel van bajotok ? ( rendezés,hogy ott ahol, Mo-n, ráköltött pénz?)


2, A Közvetítéssel?


3,A megnyitó gála milyenségével?

2017. júl. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 clara trilla válasza:
81%
Olyan volt, amilyen lehetett. Ne felejtsük el, hogy "beugrás" volt, mivel úgy emlekszem Mexikó visszalépésével jelentkezhettünk és a szokásos 4 éves felkészülési idő helyett csak a fele állt rendelkezésü kre. Ez rányomta a belyegét a megnyitó kissé elnagyolt, tematikájában kissé zavaros voltára, kissé többet markolt, kevesebb több lehetett volna, ha a tömegjelenetkre gondolok. A divatlányok faarca azonban egyenesen taszító volt, ez igaz.
2017. júl. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
En örülök hogy Magyarorszag a házigazdája egy nagy sporteseménynek. Konkrétan a megnyitóval volt bajom. Nem volt kohézió a megnyitón, hanem csak ide-oda ugráltak a korok közt. Sok rész volt, amit en kihagytam volna (Anna-bálos rész, néger énekes, vagy a szökőkút beindítás). Nekem kicsit olyan lett mint egy olimpiai megnyitó 2.0-ás verziója.
2017. júl. 16. 17:31
 9/17 anonim válasza:

Nem csak neked.

(Én konkrétan örülök a VB-nek, csak abban nem bízom, hogy ami elvileg arra ment el, az ténylegesen arra ment el.)


Voltak benne zavaros pillanatok, mozzanatok, a faarccal vonuló modelltömeg és CeeLo Green funkciója számomra érthetetlen volt... Ennyi pénzből összeszedettebbek is lehettünk volna.

2017. júl. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Igen csalódás volt mert a magyar kórházakban a magyar emberek fertőzésben halnak meg meg éveket váratnak gyerekeket műtétre meg egyik kórházból a másikba szállítják a súlyos betegeket......
2017. júl. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!