Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem néhány éve egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem néhány éve egyre jobban horkol, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A feleségem néhány éve egyre jobban horkol, korábban csak néha volt, de mostanában szinte végig éjszaka, én nehezen bírom, reggelig alig alszom,borzasztóan ébredek ha meg szólok neki képes napokig nem hozzám szólni, próbáltam külön aludni, de akkor olyan hisztit csinál, hogy nem kívánom senkinek, szóval sem beszélni, sem aludni, sem megoldani nem tudom, de már elviselni sem
2018. ápr. 7. 05:54
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Patikában lehet kapni tapaszt amit az orrára tesz éjszaka, az segíthet.


Ez egy olyan dolog, amit nyilván nem szándékosan csinál, szégyelli és megalázó neki. Empatikusnak lenned, mert ez egy kényes téma.


[link]


Biztos van még ezer eszköz, módszer.

2018. ápr. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Szerencsére vannak módszerek és eszközök, pl az első válaszban említett tapasz. Orvost is érdemes felkeresni, mert a horkolás az valamilyen egyéb probléma tünete is lehet.
2018. ápr. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát ilyenkor, fáradtan, kialvatlanul, idegesen nagyon-nagy nehéz "empatikusnak" lenni, és csak egyre rosszabb a helyzet, mert nem lehet róla beszélni sem...
2018. ápr. 7. 06:59
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Hát 2-es, Te tényleg beteg vagy, de a "sokkolás" módszerét régebben is használták, pl. a katonaságnál így szoktatták le a horkolókat, de a feleségedet a gyermekeid anyját aki főz mos rád azt nem kellene így "nevelni"
2018. ápr. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Használj füldugót éjjelre.

Munkatársam évek óta füldugóval alszik a férje horkol.

2018. ápr. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem meg nevetséges a nő viselkedése, és beleállnék a vitába.


Én influenzás voltam 2 hétig, közben durván horkoltam, párom pedig alig bírt aludni tőlem, mivel éberen alszik. Én 2 hétig külön aludtam tőle, de ha ez bármiért tartós lenne, keresnék vele közösen más megoldást, mert az milyen már, hogy az én önkéntelen horkolásomat, ő viselje el egy szó nélkül közben ne aludjon?? Jézusom de önző lehet...

2018. ápr. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Fül-orr-gégész javasolt, kiderítheti az indokot. Lehet testsúlyváltozás, rossz alvási helyzet, de egészségügyi indok is állhat a háttérben, amit mindenképp jó lenne tisztázni.


Otthoni praktikának én az orrsprayt javaslom (gyógyszertárban érdeklődjétek meg, melyik az, amelyiket hosszabb távon is lehet használni), nekem, szintén nőként, bevált.

2018. ápr. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Vagy orvosi megoldás, ami sajnos sokszor nem működik, vagy különalvás.


Én nő vagyok, nem dohányzom, nincs hasi elhízásom, nem eszem be estére, és horkolgatok... férjem eltűri, mert ha megmozgat óvatosan, elhallgatok. De nálam pl. simán opció lenne a különalvás. Aludtam együtt horkoló emberrel, igazi középkori kínzás! Nem kényszeríteném rá a párom.


Persze azt is megértem, hogy a feleségednek ez kellemetlen mármint szembesülni a jelenséggel. A horkolás amúgy is "férfi szokás", így duplán rossz érzés, gondolom ezért tagad ilyen aktívan.

2018. ápr. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

En fuldugoval alszom😁

Bar azert mert a hugommal kozos szobank volt es nem birtam elviselni a horkolasat.engem nagyon felidegesit

Es akkor kezdtem el igy aludni.

Bevallt nagyon jo volt,evekig igy aludtam

Olyan szinten h eltelt 10 ev ferjhez mentem es meg mindig fuldogoban alszom🙂hozzaszoktam🙂pedig a ferjem nem horkol

megszoktam h minden zaj tompabb,akar a tv ha a ferjem nezi igy is tudok aludni

2018. ápr. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez a nő még annyira sem tart téged, hogy szóba álljon veled. A szemében egy senki vagy. Akkor minek maradsz vele? Ilyen nőt bárhol találsz, és az új talán nem horkol annyira.
2018. ápr. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!