Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségem már két éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem már két éve szexchat-et folytat néhány közismert társkereső oldalon, a Skype-on és a Facebook-on. Én már beadtam a válópert, mert nem bírom tovább. Szerintetek megmenthető még ez a házasság, vagy jól tettem, hogy beadtam a válókeresetet?

Figyelt kérdés
Én 63 éves múltam a nyáron, a feleségem pedig még csak 42. A szexuális életünk - míg ez a dolog ki nem tudódott - szerintem normális volt (heti kétszeri), és soha nem panaszkodott arról, hogy kevés volna neki, vagy hogy kicsi a szerszámom, vagy hogy nem tudom kielégíteni. Szerintem a nagy korkülönbség lehet az ok kizárólag, mert kimondottan fiatal pasikra veti ki a hálóját. Legnagyobb kedvenceit a 17-30 éves korosztályból válogatta össze magának. Ami még feltűnő, mindketten átlagos magyar emberek (fehér bőrűek) vagyunk, de a nejem partnereinek 90 százaléka színes bőrű: cigány, arab, török, görög, spanyol,néger és ázsiai. Ami még érdekes, hogy a nejem egyes esetekben szerelembe is esik, és főleg azokba, akik az első légyott után felszívódnak. Ő ebbe nem tud belenyugodni, minduntalan fel kívánja újítani ezeket a kapcsolatokat. A két év alatt közel 200 partnert gyűjtött be magának, de vannak, akik idővel lekopnak, aztán jönnek újak, úgyhogy egyszerre 40-50 kuncsatja van, és akik elnyerték a tetszését, azokat átcsalja a Skype-ra és/vagy a Facebook-ra, mert ott egyszerűbb a folytatás. A kedvenceivel néhány üzenetváltás után már élő randit és valós szexet követel, és el is megy a randikra.

#stílus #szexchat #felség #családos anya #élő randi #valós szexkaland
2013. okt. 16. 18:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
18%
Miért kamuzol?
2013. okt. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
:D
2013. okt. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Az első válaszadónak: Nem kamuzok, hanem kétségbe vagyok esve. Nem tudom, te hogyan állnál ehhez a kérdéssel, ha veled esett volna meg. Ezen a helyen nincs helye - legalább is szerintem - a hazudozásnak. Őszintén bemutattam a tragédiámat, ennél normálisabb és segítőbb válaszokat várok.
2013. okt. 16. 18:15
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz 1. kérdésem hogy lehetsz ilyen papucs???? Én már rég ott hagytam volna a p*csába. Házasságban él és az orrod előtt megcsal. Ne haragudj de ez nem normális hogy eddig hagytad, én meg se próbálnám menteni ezt a kapcsolatot ezen már nincs mit menteni...
2013. okt. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Tipikus esete az érdekházasságoknak. Jómód,biztos anyagi és emberi háttér kell,megvan minden,jártok ide oda,de a legfontosabb nincs meg: szex/szerelem/vonzódás.Ha amúgy jó a házasságotok,barátként,főz takarít stb,emberileg te is számíthatsz rá,akkor ne váljatok el.Szüksége van a szexre/szerelemre..lehet neki kevés..lehet hogy önbizalom hiányos,meg komplexusai vannak meg ráadásul még nimfo is..menjetek el inkább pszichologushoz párterapeutához..lehet klimaxol is és azért kellenek a nála is jóval fiatalabb fiúk,hogy bizonyítson magának valamit,hogy ő is jó nő...Ha szerethető,és nem csak a pénzedért van veled,akkor rosszul tetted. Vondd vissza. De ha csak egy bankszámla vagy,akkor jól tetted. Ezt neked kell tudni.A tegeződésért meg bocsánat,így egyszerűbb,meg ez mégis csak a gyik :)
2013. okt. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
3/5-nek: Örülök a válaszodnak, de nem érzem magam papucsnak, mert nem az orrom előtt csinálta, hanem mindig titokban. A leánygyermekeim megsúgták most július elején, hogy az anyjuk már 2 éve közönséges stílusban szexchat-et folytat nagyon sok pasival, és egy-két hetente talizik. Nekem ilyen alibiket mond előtte: most megyek a Tesco-ba, most megyek a mobiltelefon szervizbe, most megyek egy barátnőmhöz, most egy nőkollégámmal megyek Demjén koncertre (és a munkatársnője érte jött kocsival), most megyek Pestre a bankomba egy régi hitelem miatt, most turizni megyek, mert most van új bálabontás, stb. Mindenesetre én komolyan vettem a lányaim infóját, és szoftveres úton feltörtem őnagysága profiljait, és mindent dokumentumokba mentettem, azzal, hogy jó lesz majd bizonyítéknak a válóper során. Július végén megmondtam a feleségemnek, hogy mindent tudok róla, és magyarázatot kértem, azzal: hogy nem tudom sem megérteni, sem elfogadni a magatartását. megkértem, hogy üljünk le és beszéljük meg, hogy miért csinálja ezt. Nem akar beszélni róla, mert azt mondta, ha tudok mindent, akkor felesleges, hogy ő bármit is mondjon. A kitálaláskor a fiúnk beléptette az anyját a társkeresőkbe, és törölte a profiljait, ennek ellenére ő két hét után újraaktiválta ezeket, és ott folytatja, ahol abbahagyta. Amikor egy héttel ezelőtt a fejéhez vágtam, hogy tudom, visszalépett és folytatja, rendőrségi feljelentéssel fenyegetett, amiért ismét feltörtem a dolgait. Ekkor a lányok törölték a profiljait. Az utóbbi néhány napon már csak a telefonján flörtöl, amit nem tudok ellenőrizni, mert gondosan ügyel rá. Egy biztos, három nappal ezelőtt, amikor váratlanul beléptem a szobájába, éppen maszturbált, és a telójával felvette videóra. Valószínű, hogy valamelyik abnormális partnere rendelte tőle. Soha nem gondoltam volna róla, hogy ilyen, pedig már 24 éve vagyunk együtt, és én mindig azt hittem, hogy nincs semmi baj köztünk, mert míg ki nem derült a turpissága, minden OK. volt vele az ágyban. - Így azt hiszem, majd egy kicsit másképp látod a helyzetemet.
2013. okt. 16. 19:28
 7/17 anonim ***** válasza:
Így egy kicsit másabb. Bár nekem eleve nagy a büszkeségem hogy egy ilyet megbocsássak. Ön nagy lelkű volt adott neki 2. esélyt és ezek után minden megbánás nélkül folytatja és fenyegetőzik. Én a maga helyében nem adnék neki még egy esélyt szerintem el kéne hagynia. A mentett dokumentukkal meg csak okosan, fiatal vagyok (16) nem nagyon értek hozzá de egy ügyvédet meg kell kérdezni hogy ez mint bizonyítok a feleségének a személyi jogait nem sérti e. Egyébként ha a gyerekek szóltak valószínűleg már megpróbálták lebeszélni erről édesanyjukat kevés sikerrel.(Elnézést a tegezésért és az előbbi kommentem megfogalmazásáért.)
2013. okt. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
4/6-nak: Köszönöm a válaszod, ez egy másik megközelítés, többször is elolvastalak, míg rászántam magam a kommentre. Az a helyzet, hogy két hónappal ezelőtt rám ragasztott egy nyavaját, amivel aztán orvoshoz kellett fordulnom. Sajnos, még most sem vagyok teljesen egészséges. Elküldtem nőgyógyászhoz is, mert azt hitte, hogy terhes, sőt a saját házi dokimmal is megbeszéltem, hogy kezelje ki, mert így nem lehet vele szexelni, hiszen rögtön visszafertőzne. Járt mindkét orvosnál, a nőgyógyász által vett kenetminta, és a házi dokim által kért laborvizsgálat (vizelettenyésztés) eredménye összevágott, többféle kevert fertőzése van. Kiírták neki a gyógyszereket, nem váltotta ki, mert nem érdekli. Szerinte én szedtem össze valahol és most rá akarom varrni az egészet. A nőgyógyász pedig azt mondta neki, hogyha felhasználta a hüvelytablettákat, be kell feküdnie a kórházba egy biztonsági küretre. (Ez utóbbit nemigazán értem, hogy mi az). Nem ment vissza a nőgyógyászhoz sem, mert most éppen maga alatt van, és keményen iszik. No, nem a család szeme láttára, de azért észrevesszük a heti 3-4 kétliteres műanyagflakont a nagy kukában. A múlt héten az egyik gyermekünk osztálytársának az apjával akart nálunk itthon dugni, amikor nem voltam itthon, de szerencsére a gyerekek résen voltak, és megakadályozták. Hogy szerethető-e? Igen, mert amúgy gondos anya, imádja a gyermekeit, az unokáját, és hozzám sem közömbös. legjobban az bánt, hogy odaveszett minden bizodalmam. Én soha nem hazudtam neki,mert az őszinteséget tartom a legfontosabbnak egy párkapcsolatban. Mi egyáltalán nem élünk jómódban, csak tengődünk egyik hónapról a másikra. Tehát ez soha nem volt érdekházasság, én elvált voltam, ő pedig 18 éves, egy bulin ismerkedtünk meg. Soha nem gondoltam azt, hogy ebből egy tartós kapcsolat lesz valaha, mert csak egy egyszeri kalandnak gondoltam a túl nagy korkülönbség miatt. Aztán egyszer megkeresett, hogy terhes és hogy tőlem van a gyerek, de nem véteti el. Kértem, hogy költözzön hozzám, aztán jöttek a gyerekek, aztán feleségül vettem, stb. - Így már nagyobb rálátásod lesz az életünkre, és remélem, hogy még majd véleményezel.
2013. okt. 16. 19:57
 9/17 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de én elzavarnám a p...ba. Lehet, hogy most próbálja bepótolni az elmulasztott éveket, ráérzett az ízére. Ettől függetlenül, ez egészségtelen perverzió amiket csinál, ráadásul felelőtlen, lásd az összeszedett betegségeket és az elmulasztott kezeléseket. Te megadtad neki az esélyt a változásra, ő nem élt vele, vagyis tovább folytatta a játékait, téged is veszélybe sodorva. Biztos vagyok benne, hogy egyhamar nem fog változni, talán külső segítséget igénybe lehetne venni (pszichológus). Beszüntetném azonnal a vele való közösülés bármilyen formáját, csináltatnék egy AIDS tesztet.
2013. okt. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
40F voltam
2013. okt. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!