Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem nem akar gyermeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem nem akar gyermeket, miért?

Figyelt kérdés
A feleségemet tizennégyéve ismertem meg, két évre rá feleségem lett, akkor már volt egy gyermeke, elvált volt, meg tudtam adni nekik mindég mindent amire vágyott, külön autó, ruhatár, jólét, biztonság, a gyermekét magániskolába járatjuk, de nagy családban nőttem fel, én is szeretnék nagy családot, sok gyermeket, de a feleségem mindég hárítja, szakembernél voltam aki azt mondja, hogy írassak reája ingatlant, adjak több pénzt, hogy érezze független, mert lehet nem érzi biztonságban magát, de azt hiszem nem jó megoldás, de én jobban szerettem mint korábban, de jobban nem tudom kimutatni nekik, nem akarok válni, de a nagy családról sem akarok lemondani, vajon mit tegyek, vajon miért nem akar tőlem családot.....
2018. febr. 25. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tizennégy év alatt sem jutottatok el odáig, hogy ezt megtudd tőle kérdezni és ne az interneten keresgélj válaszért?
2018. febr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Lehet neki elég az egy gyerek. Mondjuk az fura, hogy úgy vetted el, hogy nem beszélted meg vele, hogy te sok gyerekre vágysz ő meg nem. Ha meg mégis, akkor csak kihasznált, te pedig folyamatosan raktál a feneke alá mindent. A szakember meg egy gyökér, hogy ezek után azt mondja, hogy adj még többet neki. Sajnos ez a nő lehúz téged, ezt észre kéne venned.
2018. febr. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Ilyen nincs.


Mikor elvetted ezt illő lett volna tisztázni!


- Miért nem akarsz tőlem gyermeket drágám?....

(Itt jön a nejed része... )



Remélem segítettem.

2018. febr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

" szakembernél voltam aki azt mondja, hogy írassak reája ingatlant, adjak több pénzt, hogy érezze független"


Ilyet maximum egy retardált mond. Mégis mi értelme lenne? Mégis miért érezné magát függetlennek, ha még jobban te pénzelnéd?


Egyébként meg nem kell megindokolni, hogy miért nem akar, csak mondja meg konkrétan. Te pedig kereshetsz olyat, aki tényleg akar. Mert ebben a témában nincs kompromisszum.

2018. febr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az a szakember, aki neked ilyet javasol. Ez a kamusztori itt bukott meg.
2018. febr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
De van ilyen szakember, a feleség szeretője.
2018. febr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Marha egyszerű. Elkapod egyik este, leülteted és megkérdezed. Ne mondd már, hogy a tizenév alatt egyszer sem jutottál el oda, hogy "Hé' Rozi! Miért nem akarsz gyereket?"!
2018. febr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert már van gyereke.


Ennyi, én sem vállalok egynél többet.

2018. febr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"szakembernél voltam aki azt mondja, hogy írassak reája ingatlant, adjak több pénzt, hogy érezze független, mert lehet nem érzi biztonságban magát"


Ez a szakember barátja, rokona vagy szeretője a feleségednek?

2018. febr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

14 éve nem volt alkalmatok megbeszélni, hogy ki milyen életet szeretne? Hogy mit akartok egymástól?


Sőt, még most sem, mert a gyakorin érdeklődsz, ahelyett, hogy az asszonnyal beszélnéd meg.


Ok, nem az első randin kell ezt megbeszélni, de összeköltözés, házasságkötés elött, mindenképp. Elmondtad neki, hogy te nagy családot szeretnél? Ha igen, mikor? És ő beleegyezett?


Vagy úgy gondoltad, hogy erről nem kell beszélni?

2018. febr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!