Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki 20-25 között van most,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki 20-25 között van most, látja a jövőjét itthon?

Figyelt kérdés

Kifejezetten fiatalok véleménye érdekel, hogy ti rendelkeztek tervvel arra vonatkozóan, hogy szereztek majd lakást/házat, mikor akartok házasodni, mikor legyen gyerek, még fontosabb kérdés, miből, és erre van már valami vázlatos pénzügyi tervetek?


Komolyan érdekel, hogy aki most fiatal, az mennyire él tudatosan, mennyire vannak előre meghatározott tervei és ezek leginkább miből állnak?

Ha hozzátennétek, hogy egyébként Magyarország melyik részén éltek, legalább megye szerint, az is érdekelne.


Köszi!


2018. ápr. 30. 10:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%

én 26 vagyok de válaszolok azért. nem tudom,hogy fogok-e házat vagy lakást szerezni, legfeljebb csak ha valami nagyobb összeg rám szakad, amúgy albérletben elvagyok. házasodni sem biztos,hogy fogok mert nem találtam még olyat aki alkalmas lenne rá. gyerek az nem kell, inkább keresek majd egy jobb munkát és a fizetésem nagy részét a hobbimra fogom költeni. ezek az én terveim

Budapesten élek

2018. ápr. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%
Van terv igen, nem megyek kulfoldre. Nos csaladot gyereket nem akarok szoval nem kell aggodnom hogy mennyit kell koltsek a gyerekre. Mivel anyameknal fogok lakni jo sokaig ezert konnyen felre tudok tenni annyit hogy egy 6-7 even belul lehessen sajat lakasom. Persze ha maradok a munkahelyemen, de nem fogok mert mas tervem van. Sajat ceget akarok majd elinditani amihez kevesebb penz kell mint ami egy hazra kell es sokat hoz. Terv nagyon sok van es mindig valtozik az hogy eppen mit akarok csinalni. Egyenlore ki kell birnom ott ahol jelenleg vagyok es ennyi. Fontos hogy olyan not talaljak majd aki nem akar gyereket szinten mert nem akarom majd hallgatni a nyavajgasat. Persze a szuleim csalodoťtak lesznek de mar keszitgetem fel oket erre hogy ha lesz unoka akkor az a tesomtol lesz :)
2018. ápr. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
Budapesten elunk es szulok altal van sajat lakasom es az egyik autot is megkapjuk, de ha nem lenne ilyen segitseg, valoszinuleg nehez lenne osszeszedni ezeket a dolgokat. Nem keresunk rosszul, de azert nagy kieses lenne, ha egy alberlet + rezsi elvinne minimum 150 ezer forintot minden honapban. A hazassagra es a gyerekre nincsenek terveink, mert nem tervezunk egyelore ilyesmit. En alapbol viszolygok az otlettol, hogy ebben az orszagban szuljek, itt jarjon iskolaba a gyerekem, bar biztos talalnank normalis intezmenyt, a parom szerintem nem akar koltozni, de alapbol sem akar egyelore egyikunk sem gyereket.
2018. ápr. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Én itthonról dolgozom külföldi cégnél. Ottani fizu, itteni árak. Már csak barátnő kéne.
2018. ápr. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
53%
27 vagyok, régóta szeretnénk gyereket, de nem lehet, nincs miből. Boldogult nagyszülők házában élünk, de a rezsi simán kiteszi egy albi árát. Nemsokára felveszünk egy bazi nagy hitelt, hogy meg tudjuk venni, aztán fel is kell újítani (elsősorban nyílászárók, szigetelés, fűtés, majd sok-sok év múlva talán jut arra is, hogy a nagyi-tapétát és a retro-környezetet megszüntessük). Gyerekre majd talán 5-6 év múlva gondolhatunk.
2018. ápr. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%

22 éves lány vagyok, jövőre diplomázok és költözök a páromhoz Angliába. Mivel ő brit, ott is akar élni, ami nekem sincs ellenemre abszolút, alapból is külföldre akarnék költözni. Van háza kint, szóval nekem ezzel nem lesz problémám, most suli mellett amúgy dolgozok is, hogy legyen félretett pénzem, elég tudatos voltam mindig is.

Gyereket pár éven belül szeretnék, ahogy esküvőt is, de ez nyilván attól függ, hogy az anyagi feltételek biztosítva lesznek-e addigra. Ez nálam azt jelenti, hogy van ház, autó, tudunk menni nyaralni évetne legalább 1-2-szer, igazából jómódban akarok élni, így is nőttem fel, ez alá nem adnék.

2018. ápr. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%

22 vagyok, pest megye, 1 gyerekkel. legkésőbb 2 év múlva (de reméljük inkább 1,5) már külföldön leszünk. nekem addigra 2 szakmám és 2 felsőfokú nyelvvizsgám lesz (a nyelvvizsgák már meg vannak, egy szakmát csinálok most +jogsi, fél év múlva kezdem a kövi szakmát). egyenlőre szülőknél élünk de külön házrészen. majd ha egyenesben leszünk akkor kezdünk talán gondolkodni az esküvőn, addig nem lesz rá pénz.

remélhetőleg a 2. szakmámmal kapok is majd jól fizető állást, mert olyat választottam ami nagyon keresett (még akkor is ha nem érdekel).

2018. ápr. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%

Szia.


28 vagyok, így nem pont nekem szól, de válaszolok.

Budapesten élek párommal jelenleg albérletben közel egy éve.

Ennek azonban már most sem látom értelmét mert fizetek egy idegennek nem kis összeget havonta amit sajátba is törleszthetnék ha meglenne az az önerőm amivel megkapnám a hitelt egyáltalán.


Természetesen van egy szint ami alatt nem vennénk lakást ( állapot, m2, elhelyezkedés).

Ezért most Augusztusban kimegyünk Németországba dolgozni ahol testvérem is él már 3 éve.

Célunk az, hogy minél hamarabb tudjunk venni Budapesten egy minél újabb lakást.

3-4 éven belül szeretnénk hazaköltözni, és addigra ha összejön lesz egy hitel nélküli lakásunk.


Vannak ezt követő tervek is, de ezek még annyira távoliak, hogy nem érdemes beszélni róla.


Egy hatalmas kérdés van még csak bennünk, hogy 3-4 év múlva akarunk-e majd egyáltalán hazaköltözni.


28/F

2018. ápr. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld.
2018. ápr. 30. 11:43
 10/18 anonim ***** válasza:
72%
21 eves lany vagyok. A karrierem most indul majd el. Parkapcsolatot,hazassagot par ev mulva szeretnek csak. Gyereket még kesobb. Fovarosban elek, alberletben. A jovobeni parommal szeretnek majd egy kozos sajat lakast. Vagy pedig kulfoldon uj eletet kezdeni. Ezt sem lovom ki.
2018. ápr. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!