Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek! Ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek! Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk rájönnétek,hogy a férjetekre hajt egy másik nő. A férjetek pedig méregetné azt a másik nőt és gyakran beszél vele szexuális jellegű dolgokról.
2018. máj. 2. 17:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Az lehet, hogy a férjem bejön más nőknek is, de annál körökkel intelligensebbnek tartom, hogy bárkivel is szexuális jellegű dolgokról beszéljen, vagy úgy méregessen egy nőt, mint egy egyszerű, primitív állat...
2018. máj. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Pedig így van 1es
2018. máj. 2. 17:46
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Hát, abban én is biztos vagyok, hogy nem méregetné, és nem beszélne vele ilyenekről. Ha egy pasi már így belement a játékba, csak idő kérdése, mikor csal meg vele.
2018. máj. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Pedig latom,hogy a mellem nézi
2018. máj. 2. 18:06
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Szóval te vagy a nô, kedves Kérdező, aki ráhajtott egy férjre?
2018. máj. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha a pasi belement veled ebbe, valószínű meg fog dönteni. Ez esetben egy gerinctelen féreg, dehát láttunk már ilyet. Én csak az enyémről mondtam, hogy ő nem menne bele, ebben biztos vagyok.
2018. máj. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Kb 5éve hogy ismerjük egymást. És pár éve megy ez a huza-vona közöttünk. Én tudom ,hogy kíván ,érzem rajta.
2018. máj. 2. 18:56
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem feltétlenül jelent bármit is, ha ki vannak dobva a cickók, az nagyon kellemetlen tud lenni annak, aki veled szemben áll, mert az arcába tolod. Nem akarlak megbántani, de ha így van, próbálj meg egy kicsit kevésbé közönséges lenni.

Az sem jelent sokat, ha esetleg flörtöl, sok férfi nem megy ennél tovább.

Próbálkozz, ha vevő rá kiderül, ha nem az is.

2018. máj. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem raktam ki
2018. máj. 2. 19:14
 10/19 anonim ***** válasza:
Menj rá, ha megy, menjen. Én nem sajnálnám a férjem elveszíteni, ha bele menne egy ilyenbe. Nem vagyok féltékeny ember, ő is tudja, viszont még nem is adott rá okot,hogy az legyek.
2018. máj. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!