Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, mit tettetek, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, mit tettetek, vagy tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy a feleségemnek, több szexpartnere volt, mint amennyit elmondott nekem. Egyet el is ismert, de a többit még mindig tagadja. Sehogy nem tudom rávenni, hogy elmondjon végre mindent, hogy tovább léphessünk. Közben az is kiderült, hogy a szülei, testvérei is tagadják előttem a múltját.
2018. jan. 6. 02:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
7%

:(:(:(

ez annyira rossz lehet...

2018. jan. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
10%
Ez eleg xar. Nem voltak elojelei. Az emberek neha a viselkedesuk okan oly tipikusak tudnak lenni.
2018. jan. 6. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%
Bár én bevallottam a partnereim valós számát a férjemnek, azt nem teljesen értem hogy miért kell erre ennyire rápörögnöd. Amíg nem arról van szó, hogy melletted voltak ezek a szexpartnerek, addig szerintem tiszteletben tarthatnád a feleséged szándékait- egyrészt, az is lehet, hogy igazat mond, és a "kiderült" az valójában csak rosszakarói pletyka, másrészt meg mi van, ha ő ezt el akarja temetni, nem akar rá gondolni és úgy akar továbblépni?
2018. jan. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Utólag már voltak előjelei. De nagyon ügyesen hazudik, én meg azt hittem bízhatok benne.

Az biztos, hogy nem pletyka. Annyi eszem van, hogy ezeknek nem dőlnék be.

Ő tarthatta volna tiszteletben azt, hogy én akarom eldönteni, hogy összejövök-e egy ilyen nővel. Hazudott, és ezzel meghozta ezt a döntést helyettem.

Csakhogy ez nem így működik. Attól még megtörtént, hogy magának is hazudik. A múlt meg csak azoknak nem számít, akiknek szégyenkezniük kell miatta.

Azt még, lehet megemészteném, hogy túl sokan voltak, és talán azt is, hogy többször letagadta. De hogy még mindig hazudozik, és hogy újabb, és újabb hazugságokkal áll elő, azt nem. Ráadásul így ha véletlen elmondaná az igazat, azt sem biztos, hogy elhinném. Az meg, hogy megbízhatatlan, további válóok. Hogyan hihetném el neki, ezek után, hogy nem csal meg?

2018. jan. 6. 12:43
 5/25 anonim ***** válasza:
52%

Most itt komolyan azon vagy kiakadva h hany pasival volt ELOTTED??


Jezusuristen.

2018. jan. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

A múlt az múlt, pláne ami még előtted volt. Nem kell rajta rágódni, meg rávenni bevallja. Az számít ami a jelenben van, ahogy most viselkedik.

Vagy ha neked ennyire ez a szempont, akkor válj el, aztán keress egy szűz lányt.

2018. jan. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Tényleg ennyire nem értitek, amit írtam?

Igen, eddig 90%, hogy válás lesz. Biztos megérte neki hazudni. Ha a múlt annyira nem számít, akkor miért lesz egyedülálló anyuci? Persze lehet engem hibáztatni, de attól még, csak az ő döntése volt/lesz.

2018. jan. 6. 13:51
 8/25 anonim ***** válasza:

De minek kérdezgeted erről még évek után is? Már van gyereketek is, a feleséged, teljesen mindegy mit volt előttetek. Tök mindegy hány kalandja volt, 1 vagy 3 régen. Hazudott róla, na és. Ez legyen a legnagyobb problémád az életben, de komolyan.

Váljatok is el, ő is jobban jár, hogy megszabadul egy ilyen gyökértől aki csak a múltján tud rugózni.

2018. jan. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%

Azért ez téged minősít, hogy képes lennék elhagyni a házastársadat (gondolom gyerekestül), akinek elvileg megesküdtél, hogy jóban-rosszban vele élsz, csak azért mert a kapcsolatotok előtt több hapsija volt, mint amit korábban elmondod.

A problémamegoldásod gyakorlatilag 0. Ha megcsalt volt, még megérteném, de így úgy értelmezem, hogy nem erről van szó.

Meg se próbálsz másképp gondolkodni, hogy a feleséged esetleg utólag már szégyelli, hogy mi volt, amin már változtatni nem tud. És érzi, hogy te meg képtelen vagy bármit is megérteni, ezért inkább nem mondta el.

2018. jan. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Tényleg nehéz megérteni, hogy a megbíhatatlansága, és az állandó hazudozás már a legnagyobb gond.

Hiába engem okoltok, ő még annyit sem tesz kettőnkért, mint én. Ő értse meg, hogy brutális nagyot hibázott, és hogy legalább meg kéne próbálnia rendbe hozni, nem tovább rontani a helyzeten! Ő hazudott, neki kell helyrehoznia! Max egy kutya fogja szetetni, ha hazug, és megbízhatatlan, mert egy rendes férfi így simán kivágja otthonról.

2018. jan. 6. 15:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!