Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Könyörgöm segítsen valaki!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könyörgöm segítsen valaki! Miert tortenik az, Főleg reggelente vagy apróbb konfliktusoknal bekattanok és Minden erőmmel azon vagyok, hogy eltaszitsam magamtól a feleségemet?

Figyelt kérdés
Amikor ez sikerül borzalmasan meg bánom, de akármennyire igyekszem helyrehozni es normalisan viselkedni, amit 2-3 het alatt felepitek lefombolom, ilyenkor nem vagyok ura erzelmeimnek. 5 eve ez van,en marihuana es amfetamin gondokkal is kuzdom, ds szerhasznalat nelkul is fennal a dolog bar neha tudom kezelni. A felesegem vegleg elhatarozta hogy elhagy, most egy utolso 30 napos szsunetet akar, ami alatt nem elunk egyutt. Teljesen igaza van de en nem vagyok kepes osszeszedni magam egyedul, nem tudom helyre hozhato e a dolog egyaltalan. Fizikailag es lelkileg bantottam, feltekenykedtem pedig nala tokeletesebb es szerethetobb, kedvesebb es okosabb lenyt soha nem fogok talalni. Barmit megtennek, tenyleg barmit hogy ne hagyjon el. Ket kicsi lanyom van, barmit megtennek, hogy ne kelljen csonka csaladban elniuk, es volt olyan idoszak, hogy tudtunk tokeletes csaladkent mukodni. En belehalok a fajdalomba, ha nem lathatom minden percet a gyerekeim felnotte valasaban, es nemntudnank oket parkeng tamogatni. De a felesegemnek tokeletesenn igaza van abban, hogy ennel meg a valas is jobb, mint amit en muvelek. Ha barki tud, vagy ismer valakif, aki tud segiteni, aki ert ehhez, legyen az addiktologus,pszichiater,saman vagy varazslo, akar maga az ordog vagy a szent lelek, konyorgom segigsen rajtam. Nem irok ki 30 nap kulonelest a csaladtol, nem hogy egy orokkevalosagot. Tudom, hogy halalt erdemelnek, de en egy eselyt akarok adni a gyerekeknek a normalis eletre. A felesegemnek a boldogsághoz. Hogy újra szeressen. Hogy amikor a kislanyom odafut hozzam kialf, hogy apa es megolel ne a siras kapjon el, hogy mi mindenrol fogok lemaradni, hogy most se sìrjak, hogy minden legyen olyan mint amilyen egyszer volt. Konyorgom istenem segits nekem mert ide csoda kell, de nem apro.
2018. máj. 6. 02:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%

Ha magad is belátod, mit rontasz el, akkor már jó úton jársz.

Addiktológia, igen, sok embernek sikerült leszokni.

De ha a feleséged nem látja, hogy javítani is akarsz a helyzeten, akkor biztos lelép.

Szóval mielőbb fogj bele, már hétfőn!

2018. máj. 6. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%

5 éve teszed pokollá a családod életét, fizikailag!! és lelkileg bántod a feleséged.

Neked csak a drog fontos és a saját boldogságod. Ha ők is fontosak lennének, akkor hagynád őket elmenni, hogy esélyük legyen a boldogságra. Melletted csak szenvednek.

2018. máj. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

" Miert tortenik az, Főleg reggelente vagy apróbb konfliktusoknal bekattanok és Minden erőmmel azon vagyok, hogy eltaszitsam magamtól a feleségemet?"


Mert nem szívtál se zöldet se spurit, vagy elōzō nap még ment a speed és ilyenkor természetes módon nagyon ingerlékeny vagy az agyadban végbement szélsōséges dopaminhullámzás miatt.Reggel meg eleve fel sem akarsz kelni, csak a narkó motivál arra, hogy ne aludj, pedig mikor alszol legalább elviselhetōbb a létezésed, nem kell átélned a valóságot.


Ez addig így fog menni amíg ki nem ürül és abba nem hagyod.Szóval ha nem akarod tovább rontani a helyzetedet akkor legalább bírd ki pár napig szerek nélkül míg találsz egy megfelelō mentálhigéniás szakembert, mert ha bekensz megint akkor nem fog érdekelni és ugyanott leszel ahol most vagy.


Azt jó lenne tudni, hogy szúrod a spurit vagy felszívod?

2018. máj. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Késő bánat. Erre akkor kellett volna gondolni mikor a cuccot toltad magadba,vagy mikor terrorizáltad a feleséged. Azt kapod amit érdemelsz... bar azt remélem a bíróság sok gyerektartást fizettet veled és keveset láthatod a lányokat. Nálad csak jobb apjuk lehet.
2018. máj. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Kicsi gyerekeid vannak és pofád cuccozni?

Utána meg rinyálsz?

Nem sírni kell,hanem összeszedni magadat és a családodért eldobni azt a szart.


Ha nem megy,mert gyenge vagy akkor meg tünj el az életükből!😡


Lehet lepontozni

2018. máj. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Nekem exem volt durván függő. Fizikailag és lelkileg is rendszeresen bántalmazott. Persze utána jöttek az ígérgetések, hogy így meg úgy változik és én hülye sokáig hittem neki. Mostanra rendőrségi eljárás van folyamatban ellene, mert ő nem fog, nem akar és nem tud változni.

Amit tenni tudsz, hogy felkeresel addiktológust, de még ma, ha leszoktál, jöhet a pszichológus. Feleségedre meg ne telepedj rá, hagyd menni a maga útján, mert megfojtod és kiölöd belőle a maradék szép érzelmeket.

Legközelebb, majd előre gondolkodsz.

2018. máj. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

Kedves kommentelōk!


Megértem, hogy heves indulatokat vált ki egyesekbōl a történet, de azzal lesz jobb a gyerekeknek is és a feleségnek ha ez az ember talpra áll és a minimális kötelezettségeit tudja teljesíteni feléjük.


Egy hulla nem fizethet gyerektartást.

2018. máj. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
Ha tenyleg torodnel a gyerekeiddel, akkor nem hagynad oket egy ilyen senkihazi drogossal felnoni. Nem akarsz egy percet se kihagyni... hahhahaha. Hogyne. Kiveve akkor, amikor jon a cuccocska, es szivhatod, tolhatod meg repulhetsz.
2018. máj. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudsz leszokni a fűről meg az ekiről vagy speedről?? Ugyan már, ez nem heroin. Simán le lehetne tenni, ha akarnád,a baj az, hogy te nem akarod! Neked így jó élni, élvezed az életet, ha meg teljesen szétesel, haza kullogsz a családhoz. Ők meg viseljék el, mert te vagy a férfi. Inkább örülj annak, hogy eddig nem hajtott el a feleséged. Mondanám, hogy a régi szép emlékek megmaradnak, de úgy sem voltál képben az elmúlt években, 1-2 év múlva a gyerekeid arcára sem fogsz emlékezni. Hagyd őket békén, csak ezt tudom mondani.
2018. máj. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%

Megérdemelted.


Volt választásod, te a drogok mellett döntöttél, én már RÉG kidobtalak volna, gyereket pedig kizárt, hogy szültem volna egy függőnek.


A feleséged is sáros, amiért eddig eltűrt, de a remény veled maradtatta őt - eddig.

2018. máj. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!