Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elfelejtett szuletesnap. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtett szuletesnap. Hogy engeszteljem ki a felesegemet?

Figyelt kérdés
Bevallom nem figyeltem ra mikor beszelt. Ma van a szuletesnapja, es elfelejtettem, es nem figyeltem mikor mondta, hogy estere programunk van. En reggel elviharzottam otthonrol es elvallaltam ma a tulorat. Szornyen erzem magam, mert nem eloszor veszekszunk azon, hogy nem figyelek ra, pedig nagyon igyekszem, de sokszor akkor szol hozzam, amikor mast csinalok es nem tudok 2 fele figyelni. :( mivel engeszteljem ki? Nem tudok eljonni munkabol. Keson vegzek, o meg a szuleinel van szuletesnapi vacsoran.
2015. ápr. 19. 19:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
43%
Lehet, hogy ezt már nem fogod tudni helyre hozni :(
2015. ápr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
3%
Miért ne tudná helyrehozni? Jó, hogy nem válóok, hogy plusz pénzt akar hozni a házhoz, és egyszer elfelejtett valamit...
2015. ápr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk kezdj el odafigyelni rá... Ha rosszkor szól, mondd meg neki, hogy "drágám, várj két percet, akkor tudok figyelni", vagy hagyd abba, amit épp csinálsz, és hallgasd őt meg. Az meg a minimum, hogy ha ennyire elhanyagolod őt, legalább a születésnapját nem felejted el...


Itt csak úgy tudod kiengesztelni szerintem, ha gyökeres változást mutatsz a hozzáállásodban, és ezentúl észreveszi, hogy figyelsz rá. Egy komolyabb születésnapi utó-ajándék is illene, pl. egy közös hétvége, ahol semmi meló, csak ti ketten!

2015. ápr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
97%
sürgősbe leszerveznék egy hétvégi programot, minimum egy wellness :)
2015. ápr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
80%
Netezni látom van idő munkában is. Küldess neki egy hatalmas virágcsokrot most a szüleihez, és vegyél színházhegyet amit este odaadsz, vagy foglalj egy hosszúhétvég amikor csak együtt lesztek és ott meglátjátok hogyan tovább.
2015. ápr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%
Talán félre kéne tenni, amit épp csinálsz és ráfigyelni 2 percet, míg mondana valamit neked. Szar kifogás, én biztos sokáig pipa lennék rád.
2015. ápr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%
Vegyél neki valami kis apróságot és vidd el valahova valamikor,és ígérd meg neki,hogy jobban fogsz rá figyelni!
2015. ápr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
87%

Úristen. Hát nálam ez kiverné a biztosítékot. Annyira nem tartod hogy legalább a szülinapján ráfigyelj?

Ha hozzád szól, miért nem tudsz rá figyelni? Az én párom is ha játszik a gépen és szólok neki, akkor megállítja és hozzámfordul és RÁM figyel. De máskor is ez van. Nem hiszem el, hogy mindig olyan dolgot csinálsz, amit ne hagyhatnál abba egy pillanatra, amikor hozzád szól a feleséged. Te nem a programot felejtetted el, hanem konkrétan a születésnapját, a feleséged. Ha már többször veszekedtetek ezen, igazán lehetett volna benned annyi, hogy legalább most figyeltél volna. Ráadásul milyen dolog az, hogy a szülinapjára "figyelmeztetnie" kell téged? Fel kellene írnod egy cetlire előtte egy héttel vagy telefonba és az jelezzen, így nem felejted el legközelebb..

Én ebben az esetben meglepném egy másik este, ha kell szabadnapot is kivennék a munkából, és este otthon egy vacsorával várnám ami a kedvence, és sokszor bocsánatot kérnék.

2015. ápr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
56%
Sehogy, a túlóra nem kötelező, el kell döntened, hogy a munkáddal élsz vagy a feleségeddel. A saját gyerekedet születését is kihagynád? A halálos ágyán sok mindent megbán az ember, csak az a szar ügy, hogy nincs még egyszer....olyan nincs, hogy nem tudsz eljönni munkából, fogod magad és kisétálsz, gyakorizni azt van időd....őszintén szólva, ha én lennék most a férjem nélkül a vacsorán ráadásul elfelejtette volna a szülinapom ( ami valljuk be nem a nem odafigyelésből adódik, gondolom nem csak fél éve ismered, volt már szülinapja, nem is értem miért vállaltál be túlórát még ha nem is lenne program...) biztos, hogy megfontolnám a válást. Nem hiszem, hogy boldogan vacsorázgat a másik fele nélkül....szép szülinap.
2015. ápr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
42%

"Miért ne tudná helyrehozni?"


Mert a nők az ilyen apró marhaságokra egy egész életen át emlékeznek. Egyszerűen úgy működnek, hogy ezek a szimbolikus hülyeségek (virág, jeles napok) a legfontosabbak nekik.


De azért megjegyzem, az elég durva hiba, ha a szülinapjára nem emlékszel. Ezt még barátok között is durva elfelejteni.

2015. ápr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!