Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan kell meghódítani újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

De La Cruse kérdése:

Hogyan kell meghódítani újra a feleségemet?

Figyelt kérdés

Már mindent kipróbáltam de ismer mint a saját tenyerét.

Nem feltétlenül meglepni de mindig máshogyan akarom ugyanazt elérni.


2018. ápr. 28. 10:03
 1/7 anonim válasza:
6%
Anyagilag próbálj jobb lenni.
2018. ápr. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7%
Nézz ki jól, és költs rá sokat!
2018. ápr. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Îrd be a google-ba semmi doboz.Nem tudom a fickó nevét,de így kidobja a google.Hallgasd mega pasi beszédét.Van több is neki.Pl mitől lesz jó a sex...stb.

Nagyon eltalálta az igazságot a pasi. :)

Ajánlom nőknek,férfiaknak egyaránt.Amellett hogy minden szava igaz,vicces is ahogy előadja.És igen,ez a titok szerintem.Ne akard megváltoztatni,támogasd,hallgasd meg,néha lepd meg.Ez oda vissza.És maradj még önmagad magad személyében.

35 éves nő.11 éve kapcsolatban. :) Kapcsolatunk immár nagyon jó.

2018. ápr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A semmin már túl vagyunk.

Nincsen benne olyan dolog ami haszontalan de nem az egymás megismerése vagy megértése kell hanem, hogy olyan dolgokkal dobjam fel őt aminek lehet, hogy örülne.

Mások is biztos hódítottak meg úgy hölgyeket, hogy a fellegekben érezte magát.

2018. ápr. 28. 15:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ miért kell visszahódítani.


Specc én egy megcsalás után mondtam azt, hogy jó próbálja meg, de nem megy. Ha megfeszül se tudok túl lépni a dolgon. És esélye sincs. Pénzén nem tud megvenni, jól néz ki... Hulla hidegen hagy

2018. ápr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azért, hogy újra meg legyen hódítva.

Bele lehet fáradni a családi mindennapokba is. Meg kell újítani és ennyi.

Kell neki is egy kis udvarlás.

Has nevessen a szája, és had bújjon az ölembe.

2018. ápr. 29. 07:31
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég egy kis figyelmesség. Tavasz van, hoz nekem sűrűn szálas virágot. Örülök neki.

Csak spontán szeretget. Oda bújik hozzám, puszikat ad.

Szeretem a minőségi időt együtt, amihez nem feltétlen kell pénz. El lehet menni hosszabb bicikli túrára.

A wellness napokat nem mindenki engedheti meg magának, de egy egy napos fürdő beleférhet. Írjátok egymásnak napközben is pl messengeren, este pedig törődjetek egymással az ágyban. Jöhetnek az új dolgok is.


10 éve kapcsolat lévő nő.

2018. ápr. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!