Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van köztetek olyan, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, akinek egy egyéjszakás kalandjából házasság lett?

Figyelt kérdés
És ha igen, mennyi ideig tart/tartott?

2018. máj. 11. 16:10
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Igen, kedves utolsó válaszoló, te jobban megfogalmaztad, amit kérdezni akartam.

Olyan sokan mondják itt az oldalon, hogy aki az első alkalommal lefekszik, annak nem lehet tartós kapcsolata, illetve abból soha nem lesz semmi, hogy akaratlanul is átvettem ezt az "egyéjszakás" kifejezést.

2018. máj. 11. 19:58
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Már nem azért, de ha két ember összeházasodik, az nem nevezhető egyéjszakás kalandnak.
2018. máj. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, utolsó, hogy valami baj van nálad a szövegértéssel!
2018. máj. 13. 19:54
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
#13 nem, csak nem tudsz fogalmazni.
2018. máj. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Kivéve ha arra gondolsz, hogy las vegasban találkoznak először, dugnak összeházasodnak, majd még azon az éjjelen érvénytelenítik is. Ebben az esetben persze jó a kérdés. A válasz pedig: 1 éjszakáig... meglepő módon.
2018. máj. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
71%
egy barátnőm esetében. szexkapcsolatból lett rendes párkapcsolat fél évre rá, majd házasság, olyan 7 év elteltével.
2018. máj. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
58%

Nem egyéjszakás volt, haverok voltunk, mindig is vonzódtunk egymáshoz, és mikor mindketten szinglik lettünk, megbeszéltük, hogy szexelhetnénk néha. A néhából heti több lett, aztán már akkor is ott aludtam nála, amikor épp megvolt, és nem tudtunk szexelni, mert jó volt együtt lenni. Olyan 3-4 hónap után már éreztük, hogy ez több. 8 év telt el, 4,5 éve vagyunk házasok, egy 3 éves kislányunk van, a 2. babánkat várjuk épp.

30N

2018. máj. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
58%

A feleségem egyéjszakásnak indult 10 éve, 6 éve vagyunk házasok. Én nem gondoltam volna hogy ez lesz belőle, ő azt mondja, hogy ő tudta. És állítja, hogy ez volt élete első és egyetlen egyéjszakása... persze persze :)


Szóval van ilyen.

2018. máj. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!