Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit "veszít az értékéből"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit "veszít az értékéből" a szemedben egy nő, mint barátnő, feleségjelölt ha volt már előtted 1 komoly és 3 egy éjszakás kapcsolata?

Figyelt kérdés

Eleve, titeket mennyire zavarna, mennyire tartanátok olcsónak azt a nőt aki belement egy éjszakás viszonyba is élete során?

Szerintetek van esélye egy komoly, normális párt, férjet találnia annak a nőnek akinek volt egy éjszakás kapcsolata is?



2014. máj. 15. 10:17
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
78%

Igen, nálam nem kizáró tényező. Ha nem volt kapcsolatban és úgy feküdt le valakivel.


Én is megtettem, akkor a másikra miért mutogassak újjal?

2014. máj. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
87%
Persze, hogy van esélye.
2014. máj. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
89%
Miért, kérdező, neked még nem volt?
2014. máj. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
91%

Érték? Veszít? Ő egy ember, nem kenyérpirító!

Én ismerek olyan hölgyet akinek voltak egyéjszakás kalandjai, de emberileg mégis magasan felette áll olyanoknak, akik csupán annyi "értékkel" rendelkeznek, hogy ellenálltak vágyaiknak, vagy éppen soha nem is voltak vágyaik.

2014. máj. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem semmit sem veszít az értékéből. Már ha vannak értékei. :)

Nem ez a döntő szempont, hogy volt-e egy éjszakás kalandja van nem. Hanem a személyisége, hogy hogyan viselkedik, stb.

Szerintem nem is normális kikérdezni a másikat, hogy akkor kivel hányszor mit csinált. Ez magánügy, mindig az adott két félre tartozik, nem pedig a következő barátra/barátnőre.

2014. máj. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 Shai-Hulud ***** válasza:
33%

Na várj, a komoly kapcsolat az 2,40, a 3 db. egy éjszakás összesen 3,60, az összesen 6 Forint.


De ilyen pitiáner összegekkel nem foglalkozom.

2014. máj. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
60%

Nekem volt egyéjszakásom nem is egy, de azért egy kezem meg tudom számolni, hogy mennyi. Akkoriban nem volt pasim, akkor miért is ne?

Most van párom, nagyon szeretem, a világért se csalnám meg.

2014. máj. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
83%
Nem veszít.Ettől még nem lesz olcsó :)
2014. máj. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
81%

miert veszitene az "ertekebol"?? es amugy sem egy targyrol beszelunk.....

Igaz nekem nem volt meg 1 ejszakasom csak komoly kapcsolatom..

az elso 2 eves volt amikor jobbnak lattuk ha kulon megyunk a masodik pedig meg most is tart igaz ez a kapcsolatom 1 ejszakasnak indult de egymasba szerettunk :)

Szerintem semmi baj sincs azzal ha 1 ejszakas a dolog... maganyos volt es kb ennyi....... :-)

2014. máj. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
75%
Hát Kérdező, én nő vagyok, tehát érdemben nem tudok válaszolni. Viszont az biztos, hogy ha egy férfiban egyáltalán felmerül egy ilyen kérdés, akkor az a férfi az én szememben nem hogy "veszít az értékéből", hanem egyenesen egy nagy nulla emberileg. Egy korlátolt idióta, ha úgy tetszik.
2014. máj. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!