Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek a roma pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a roma pasik rosszabbul fogadjàk a megcsalàst mint magyar tàrsaik? A kérdést nem provokációnak szànom!

Figyelt kérdés
2018. máj. 19. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Hát hamarabb hagyják helyben a csajokat mint magyar társaik :D
2018. máj. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Enyhén szólva rosszabbul fogadják igen😂.

Ha cigány a párod az se forduljon meg a fejedbe hogy szóba állsz más férfiakkal vagy "úgy" rájuk nézel. Vannak ám amúgy a cigányok közötti is papucsok kevés de van.

2018. máj. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem most ha nagy % rol van szo akkor rosszabbul ha arrol az 1% rol aki nem cigany cigany letere maga a viselkedes format nezve az haragosan odebb all is ki szimplan ki teszi a szuret a nonek. Az a baj az ertelmes cigaany palikat sosem fogja senki megtalalni mig egy borton toltelek vagy agressziv gcit mindegyik no .. tehat a kerdesre valaszolva egy echte magyar 50 kilos uj b*zi is lehet ugyan olyan gusztustalan egy novel mint egy cigo vagy meg rosszabb.. merlegeld erdemes e elmondanod a baratodnak vagy jobb lenne csak ugy eltunni mielott szet veri a fejedet
2018. máj. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 peca1000 ***** válasza:
88%
Előtte búcsúz el a szeretteidtől
2018. máj. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 jegecske ***** válasza:
Válts meg a sirhelyedet!!!!!!
2018. máj. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, rosszabbul fogadják, és ennek oka a roma hagyományokban és neveltetésben van. Egy roma pasit eleve úgy nevelnek, hogy neki joga van félrelépni, viszont ugyanez egy nőnél megbocsáthatatlan bűn. Csak olvasd el pl. Bódi Margó nyilatkozatait, hogy amikor a férje félrelépett, akkor ő úgy tett, mint a roma nők, tehát elnézte neki,mert ez a roma szokás. Viszont ha ő lépett volna félre, azt egy roma pasi nem tudja soha megbocsátani. A roma pasik nem ismerik a női egyenjogúságot, még kell kb. 200 év, mire változni fognak.
2018. máj. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Ahoz képest hogy nem provokációnak szánod eléggé az. Ez egyénfüggő nem pedig rasszé.

Ha pedig megcsalod akkor meg ne játszd el az ártatlant.

2018. máj. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen. A kettős mérce remekül munkàlkodik nàluk. A nőt szétveri a legtöbb, ha ez kiderül, de ha ők dugnak félre azt szerintük el kell nézni.


Egyszer randiztam egy cigàny fiúval, ő mondta, hogy ez az ő vilàgukban így megy és szerinte ez így igazsàgos, mert a nők alsóbbrendűek. Nem véletlenül nem talàlkoztam vele többet. Azt se viselte jól. Írogatott hogy indokoljam meg mi bajom vele. Gondoltam , hogy érezze a törődést, megírtam neki, hogy màssal is randizgattam mellette és őt vàlasztottam. Ez amúgy nem volt igaz, csak egy ilyen : a pasinak mindent szabad, a nőnek semmit előadàs utàn szerettem volna ha legalàbb picit megsérül az egója. Volt is utolsó megcsaló r...bancozàs meg lekurvàzàs:) Szànalmas... Egy randi volt, nem jàrtunk, és màr erre ugrott az idegbeteg!

2018. máj. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

igen rosszabbul

agyon leszel ütve:D

2019. jún. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!