Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Cigány magyar közti szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cigány magyar közti szerelem működhet, házasság, együtt élés? Nektek be jönnek az olág cigány pasik?

Figyelt kérdés
20 éves magyar lány vagyok, de egyszerűen meg bolondulok a cigány fiukért..ne a putri sokra gondoljatok, hanem akik 10 milliós kocsival járnak, gucci lv-be öltöznek..énis próbálok rájuk hasonlítani kultúra stb..

2018. jan. 2. 00:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%
Ok. Hajrá.
2018. jan. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%

"20 éves magyar lány vagyok, de egyszerűen meg bolondulok a cigány fiukért..ne a putri sokra gondoljatok, hanem akik 10 milliós kocsival járnak, gucci lv-be öltöznek..énis próbálok rájuk hasonlítani kultúra stb."


:D :D :D :D :D :D


popcornt pls

2018. jan. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon vigyázz magadra légy szíves, mert maximum az "udvarlás" időszakában kényeztetik a nőket, utána meg kb. asszonyállat szinten viszonyulnak hozzájuk.
2018. jan. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%
Te szegény
2018. jan. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom ebbe mi a nevetséges... komoly válaszokat várok ! Koszi
2018. jan. 2. 01:03
 6/28 anonim ***** válasza:
91%
Tőlem az összes cigo a tiéd lehet.
2018. jan. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Szerintem párja nincs a stílusuknak, nagyon egyedi ..mondom ne ezekre gondoljatok akik piaci ruhákba járnak stb... úri gazdag cigány fiúkra egyszerűen en meg bolondulok értük :)
2018. jan. 2. 01:11
 8/28 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyenekre gondolok mint Márió:)

2018. jan. 2. 01:17
 9/28 anonim ***** válasza:
93%
Köszi, hogy ezt megosztottad velünk, de a kutya nem kíváncsi rá, kivel akarsz összejönni. Nem, nem vagyok oda a cigányokért. Egészségedre, ha te igen.
2018. jan. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez a márió is letagadja a fajtáját, mert olasz nevet adnak egymásnak mintha olaszok lennének.
2018. jan. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!