Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jobbikosok! Megfogadjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobbikosok! Megfogadjátok a pártotok tanácsait és tetszek érte valamit, hogy szaporodjon a magyar nemzet?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2018. máj. 26. 09:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%

Nem tartom magam kimondottan jobbikosnak, de mindig úgy voltam vele, hogy 2-3 gyereknek tökre örülnék. A partnerek szájából gyakran hallottam az "esélytelen" vagy "csak egy legyen, de az kapjon meg mindent" szlogeneket, de végül el sem jutott a dolog odáig.

31/f

2018. máj. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%

Úristen mi az a videó?:D

Persze majd ide babázzon mindenki úgy hogy nettó 120-150 az átlag bér vállaljon mindenki 3-4-5 gyereket:D (külföldön meg csak a családi ha jól tudom 90.000 forint:D)

Meg ne hagyjuk itt a hazát mert úgy hogy fog megerősödni:D Úgy erősödik meg ahogy a rendszerváltás óta. Sehogy. 20-30 év alatt maximum korrupcióban erősödött az ország, európa egyik legelmaradottabbjai vagyunk úgy hogy még az is leelőzött minket aki mögülünk indult:D


A migráció miatt meg felesleges félni, vannak a magyaroknak saját migránsai akik nem kevésbé veszélyesek mint az afrikaiak:D

Ők szaporodnak szépen:D


Meg a gyerek termelje meg a nyugdíját másnak... Nagyon szép akkor te minek adózol ha elvileg más termeli meg a te nyugdíjad?:D Te meg másnak termelted meg tehát vica versa megy a dolog.

Aki teheti menekül, és nem az országot hagyja hátra csak tudja hogy 1 fecske nem csinál nyarat. Amíg megvehetőek a szavazatok, és a dolgozó polgároknak kell félnie a nem dolgozóktól addig felesleges itthon lenni mert sem gazdaságilag, sem nyugalmilag nincs sehol az ország:D

2018. máj. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%

Teljesen komolyan kérdezem: mi köze ennek a Jobbikhoz?


Nekem az ismerősöm ismerősének az ismerőse a pápa (ismerek papot aki ismeri Erdő Pétert, aki ismeri a pápát) . Akkor amit én nyilatkozok azt a pápán és a katolikus hívőkön kéred számom?

2018. máj. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Undorító ez az ember, aki beszél a videóban, és undorító dolgokat mond.
2018. máj. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
68%

Egy ideje nem érdekel semmilyen politikai párt.

Részben igazuk van, részben nincs.

A 3. válaszolónak is. Azért nem Borsod az egész ország.

Jó helyen lakunk, átlagosan keresünk, nyugi van és béke. Simán bevállaltunk három gyereket. Nem, nem a CSOK-ra. Nem fogjuk igénybe venni, nem költözünk.


Sok gyerekhez egy dolog kell, de az nagyon: stabil házasság. Ez hiányzik a legtöbb esetben. Nagyon sokan szétmennek egy gyerek után. A következő kapcsolatban eszük ágában sincs gyereket vállalni.

De nekünk a Válótársak kell, a Barátok közt, a punch.hu meg a többi baromság. Hadd szokja csak a médián nevelkedett paraszt, hogy a megcsalás és a válás teljesen normális.


[link]

Tessék ezt elolvasni! Elég érdekes párhuzam vonható a jelenlegi helyzettel.

2018. máj. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Volt egyszer egy fanatikus jobbikos barátom.Alig volt néha-néha valami munkája,így ezáltal pénze se,de váltig állította hogy nekünk kell egy gyerek,a semmiből is fel tudjuk nevelni,háborúban is születtek gyerekek.Katasztrófa volt a világnézete,semmi felelősségtudat.
2018. máj. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
59%
Nem vagyok jobbikos, de egyetértek azzal, hogy nemcsak a saját életünkért, hanem a nemzetünk fennmaradásáért is felelősek vagyunk. Eszerint is élek.
2018. máj. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
#2: Szívemből szóltál.
2018. máj. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
19%

Igaz, abban mindenki egyetért szerintem, hogy ne nyomorba potyogtasson senki se gyereket, de inkább az a probléma, hogy az sem nagyon vállal, aki "megengedhetné" magának.

31/f

2018. máj. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Az etiópok lazán potyogtatják a gyerekeket. A németek pedig kihalófélben vannak. Nem pénz kérdése az ilyesmi.
2018. máj. 26. 11:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!