Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jobbikosok! Megfogadjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobbikosok! Megfogadjátok a pártotok tanácsait és tetszek érte valamit, hogy szaporodjon a magyar nemzet?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2018. máj. 26. 09:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
81%
Egyelőre nincs gyerekünk. Én mondjuk nem is biztos, hogy szeretnék. Ennek nincs sok köze a politikai nézeteimhez, egyébként a Jobbikra szavaztam. Nyilván fontos, hogy szülessenek magyar gyerekek. De nem csak ez motivál valakit a gyerekvállalásra. És nem csak a gyerekgyártással lehet valaki hasznos tagja a nemzetnek.
2018. máj. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Valami nem stimmel.
2018. máj. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
78%

Persze hogy nem pénz kérdése. De nézd meg hogyan élnek a németek és az etiópok.

Inkább józan ész és igényesség kérdése. 7,5 milliárd a föld lakossága.

Minek több ember ? Hova ?

2018. máj. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Okádék ez a videó. Mondjuk épp a második gyerekemet várom, de akkor is. Igenis döntse el mindenki maga, hogy mennyi gyeret bír/akar vállalni, gusztustalan, hogy parancsra kellene nekiállni ész nélkül szaporodni. Nekem azért lesz két gyerekem, mert két gyereket szeretnénk a férjemmel. Ilyen módon leszólni azt, aki másképp dönt, szerintem undorító dolog.

Nem csodálkoznék rajta, ha a gyermekvállalással kapcsolatban még bizonytalan fiatalok ezután a baromság után csakazértse szülnének.

N30

2018. máj. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
60%
Budahazy Edda mar nem jobbikos, inkabb kormanyparti. A Jobbikosok meg mar regota inkabb panaszkodnak meg elvandorolnak, nem igazan a gyerekcsinalason torik a fejuket. Megvaltoztak az eroviszonyok, a fidesz az uj "szelsojobboldal".
2018. máj. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem pénz kérdése? Próbàlj meg bemenni egy boltba, vegyél pelenkàt, cumisüvekeket, meg mondjuk 1 havi adag kajàt egy 4-5 tagú gyerekes csalàdnak, aztàn a pénztàrnàl rebegtesd a szempillàd, könyörögj stb, NEMfogjàk odaadni a cuccot ha nem fizetsz. Semmi nincs ingyen. Szeretettel nem tudsz etetni, ruhàzni 1-2-3 gyereket.


Egyébként mi a férjemmel nem vàllalunk gyereket egyàltalàn.

1. nem is igazàn vàgyunk rà ,jobban élvezzük kettesben az életet, a szabadsàgunkat

2.: 1 szobàs hàzban élünk, nincs hovà tenni a gyereket, , eleve nekünk több helyre lenne szükségünk, pénzünk még nincs elég nagyobb otthont venni , hitelbe meg nem fogjuk verni magunkat,

3. Biztos munkànk van ami nem fizet túl sokat, de legalàbb fix. Nem adnànk fel bizonytalanért. a férjem 170 ezres fizujàból élünk, az én fizum megy minden hónapban megtakarítàsnak, nincs + 80-100 ezer havonta egy gyerekre is. Màrpedig nem fogjuk teszkos parizerrel etetni ès hordott ruhàkkal öltöztetni, meg neten kuncsorogni olcsó babakocsiért, kisàgyért, tököm tudja.... Màr mindent kéregetnek az emberek. Inkàbb nem vàllaljuk be. Plusz ha lenne, akkor is max egyet vàllalnànk. De mivel nem vàgyunk igazàn rà, nem szaporodunk.


Eleve inkàbb Nem mennénk a mennyiségre, inkàbb a minőségre.

2018. máj. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
29%
Ennek a videónak több köze van a Fideszhez mint a Jobbikhoz. Engem pedig megerősített, hogy jól tettem, amikor az MSZP-Párbeszédre szavaztam.
2018. máj. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
#17: Csak azt ne mondd, hogy a Kurucinfónak is több köze van a Fideszhez, mint a Jobbikhoz! Ott van a partnerszervezetek között.
2018. máj. 26. 21:40
 19/23 anonim válasza:
58%
Ezzel a videóval a Fidesz eléggé besült, ezért most jó pártkatonaként próbálod áttolni a Jobbikra. Budaházyék már régen elfordultak a Jobbiktól, a Fidesz mellett kampányoltak a választások előtt is.
2018. máj. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Aaaha. Akkor ha bemegyek a boltba és veszek három gyereknyi kaját, akkor a pénztáros elfogadja a stabil házasságomat bankkártya helyett,a gázszámlát meg be tudom fizetni hazaszeretettel? Mesélj még, kérlek.

Úgy imádom ezt a "gyerekhez nem pénz kell hanem szeretet és elhatározás" maszlagot. Nem, a gyereknek tető kell a feje fölé, fűtéssel, világítással meg folyóvízzel, a gyereknek ruha kell, étel, tankönyv, füzet, telefon, számítógép, meg esetleg neadjisten még valami szórakozás vagy különóra is. Ezeket pedig pénzért adják.

Persze fontos a szeretet, de amikor sorozatban a harmadik osztálykirándulásra nem tudjátok elküldeni mert nincs pénz, és kiközösítik az osztályban akkor nem azt fogja mondani hogy "engem legalább szeretnek" hanem hogy a francért kellett ennyit szülni.

Tessék olyan munkalehetőségeket és munkakörülményeket teremteni ahol lehet 2-4 gyereket csinálni, és többen fognak szülni.

Egyébként pedig a nyugdíjat nem az anyukák termelik meg, hanem a gonosz karrierista nők akik adóznak a fizetésükből, úgyhogy Edda drága nyugdíját fizethetem majd én, miközben Kossuth (aki egyébként szintén emigrált) forog a sírjában.

2018. máj. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!