Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha nem akart a párotok gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akart a párotok gyereket, valahogy tudtatok rá hatni, és lett mégis? Nemet, életkort írjatok.

Figyelt kérdés

2018. jún. 8. 18:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
72%
Igen, ellopta a szomszéd gyereket és odaadta nekem.
2018. jún. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
trollok, ostobák kíméljenek.
2018. jún. 8. 18:28
 3/27 A kérdező kommentje:
Gyereknemzésre, és nem gyereklopásra céloztam, a gyengébbek kedvéért.
2018. jún. 8. 18:33
 4/27 anonim ***** válasza:
90%
Meg se próbáltam rá hatni. Mi értelme van valakire ráerőszakolni egy gyereket ha nem akarja?
2018. jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem erőszakra gondolok. De miért ne változhatna meg a véleménye?
2018. jún. 8. 18:39
 6/27 anonim ***** válasza:
84%

Hát én így lettem. Anyám otthagyta a fateromat, amikor az kijelentette, hogy nem akar több gyereket ( mert az előző házasságából volt már).

1 hónapig gondolkozott, aztán utána ment anyukámnak és beleegyezett.

Egyébként nagyon jó apa volt mindig is, most 26 vagyok és ezt a körülményt sem tartották titokban sosem.

2018. jún. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

"Meg se próbáltam rá hatni. Mi értelme van valakire ráerőszakolni egy gyereket ha nem akarja?"


Ezek szerint lemondtál a gyerekről a párod döntése miatt? Ez mitől másabb áldozathozatal?


Mert szerintem ugyanolyan durva.


Valaki akar, és lemond erről a párja kedvéért. Valaki nem akar, de belemegy mégis.

2018. jún. 8. 18:41
 8/27 anonim ***** válasza:
98%
Olyan párt kell választani, akivel egyezik a véleményetek ebben.
2018. jún. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
60%
Egy pàr ismerek, ahol a fèrfi tiltakozott hogy neki màr tuti nem kell gyerek, mert van neki az előző hàzassâgból. A nőnek nem volt. Nem tudom mi törtènt, de eltelt 4 èv, lett közös baba, a fèrfi imàdja, büszkèlkedik vele, szerintem jobban szereti a babàt bàrki màsnàl (beleèrtve a nőt is)
2018. jún. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

#9


Én olyanokról beszélek, akiknek NINCS, és soha nem is akartak gyereket.

2018. jún. 8. 18:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!