Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Igazából nem is kérdés, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazából nem is kérdés, vagy mégis? Házasság.

Figyelt kérdés

A férjem kamionos két éve, egy éve volt az eskuvonk. Fiatalok vagyunk meg. El távolodtunk , egyfolytában veszekszunk. Nem ismerne be, de érzem hogy mar nem szerelmes belem, pedig ez meg korai lenne, hogy szeretette atalakuljon szerintem. Sokat gondolkozom, lehet jobb lenne ennek véget venni. Nagyon felek, döntésképtelen vagyok úgy általában mindig sajnos. ( rossz tulajdonság ) egyik pillanatban úgy érzem szeretem a másikban pedig nem, a sok veszekedés miatt. Hogy birjam ra hogy beszéljen az érzéseiről ? Annyira zárkózott ilyen teren. Pedig ot képzeltem el eletem párjának. Semmin nem akar változtatni. Én elmennek albérletbe , de o nem akar egyáltalán. Anyósomnál lakom így, mert apósom is kamionos. Aranyosak, szeretem őket, de sok nekem így. Ha itthon lenne , elviselnem. Mit tegyek? Tudom hülye kérdés, de mar nem tudom kihez fordulni. Sok mindent nem irtam le, egy regényt lehetne pedig.aki hasonló cipőben jar, vagy nem is tudom, egy kívülálló jobban látja gondolom.

Köszönöm, ha elolvastad...



2017. aug. 27. 00:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Miért nem akar veled együtt elmenni albérletbe, vagy miért nem hagyja, hogy legalább amíg nincs itthon, neked legyen saját élettered? Én is kényelmetlenül érezném magam máshol, pedig nagyon szeretem az anyósomat. De az együttélés teljesen más. Persze, hogy úgy érzed, eltávolodtatok, hiszen ritkán találkoztok, ezt önmagában is nehéz kezelni. Mikor itthon van, akkor kellene nagyon sok minőségi időt együtt eltöltenetek, szeretgetni egymást, sétálgatni, akármit. Ne akarj még véget vetni, hiszen nem véletlenül volt esküvőtök. Az én férjem is zárkózott volt, de egy idő után megnyílt. Csak beszélgessetek sokat, és finoman próbáld meg terelgetni őt. Tudom, nagyon nehéz. De próbáld meg szerintem.
2017. aug. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Egy éve is kamionos volt. Egy éve is, feltételezem, a szüleinél laktatok. Ha ez akkor megfelelt, most miért nem?
2017. aug. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Terelgetem én, de sajnos semmi értelme. Egy éve is kamionos volt így van, csak akkor meg vakon szerettem. Meg hittem bennünk. Ahogy telik az idő, úgy mar nem sajnos. Azt mondja az albérlet pénz kidobás.. amit én is tudok, de egy próbát megérne. Teljesen tanácstalan vagyok.
2017. aug. 27. 00:49
 4/15 anonim ***** válasza:
2%
Lehet, hogy most nagyon bunkónal fogsz tartani, de én azt mondom nem kell elválni. Inkább tarts egy szeretőt, ha találsz egy normális férfit akiben megbízhatsz. Ha a férjed később megunja a kamionozást és keres másik munkát akkor majd lehet, hogy újra összemelegedtek.
2017. aug. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Vakon nem szabad házasodni. Lehet, és kell is próbálkozni, hogy javuljon a helyzet, de... rosszat sejtek.
2017. aug. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mar tudom hogy nem kellett volna.. pedig annyira szerettem. Meg most is, csak nagy a harag bennem.
2017. aug. 27. 01:16
 7/15 anonim ***** válasza:
Kezdj el egy kis pénzt gyűjteni,vagy olyan szituban,aztán ha semmi nem segít,és nem javul,tipli.
2017. aug. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem felkereshetnél vele egy házassági tanácsadót. Ki kellene deríteni, hogy egyáltalán akar-e változni. Egy esélyt még adhatsz ennek.
2017. aug. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én mar mondtam mindent neki, de o nem hisz az ilyen parterapiakban. Meg van győződve, hogy mindenbe neki van igaza.. semmin nem akar változtatni, neki így kényelmes. Nem vesz komolyan, amikor azt mondom, hogy teljesen tönkre megyek. Szorongasos depresszióm van, mar nem szedek gyógyszert, de bennem van meg az örökös rossz közérzet. Ezáltal biztos rosszabbul elem meg a stressz helyzetet. Persze nekem is van hibám.
2017. aug. 27. 08:36
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem akar tenni érte, mi a kérdés?


Válj el - bár én alapból össze sem jöttem volna vele.

2017. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!