Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem kíván úgy mint régen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kíván úgy mint régen?

Figyelt kérdés

Folyton kezdeményezek, már nem tudom mitévő legyek, mindig azt mondja hogy most fáradt, vagy fáj a feje😭


Szörnyen szenvedek emiatt, de nagyon szeretem őt..

Szép az alakom, és az arcom is, igényes vagyok, mindig elegáns, hosszú szőke haj meg minden de mégsem :( ha rámászok mindig leráz hogy drágám most ne


Vannak akik hasonló cipőben járnak??

Hogy oldottátok meg?


Önkielégítést es megcsalás kizárva!!


2018. jún. 17. 00:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%
De ha saját magadtól undorodsz, akkor hogy várod el a párodtól, hogy kívánjon? Nézz magadba őszintén: nem is ismered a saját tested, tele lehetsz gátlásokkal. Nem vagy felszabadult szex közben. Igenis dolgod, hogy ismerd a tested. Mellesleg olyan gyönyört élhetsz át, amit most el se tudsz képzelni. Olyan finom ingereket tudsz adni magadnak, amit más sose. Ez a Te érdeked lenne. A barátodnak meg mondd meg, hogy neked nagyon rossz állandó elutasításban élni. Vagy megmondja, mi baja veled és helyrehozzátok, vagy mész csomagolni és ez volt az utolsó beszélgetésetek.
2018. jún. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy mi a problémája! Miért nem akar szeretkezni veled?
2018. jún. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Pedig lehet nem lenne rossz dolog mellette masztizni. Lehet erre felizgulna. Vagy kehet megcsal a párod.
2018. jún. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Lehet a párod lèp fèlre vagy asszexuàlis lett.

Esetleg elrontott egy kox kúrát ès alkalmi impotens.


Nem èrtem leíràsod alapjàn ideàlom vagy velem ha az èn baràtnőm naponta mehetne többször reggel edzès utàn,este kètszer háromszor.


Mièrt nem hagyod el?

Mièrt ragaszkodsz hozzá?

Mióta van ez?

Mi vàlthatta ki?


30F

2018. jún. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szed valami gyógyszert? Nézd meg a mellékhatásait!
2018. jún. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szakíts vele! Szeretőt tart, szerintem. Minden egyes pasi kívánja a szexet és ha ő mégsem, akkor másvalakit töm...

Ez van, sajna, tudom... Szintén szerető voltam :(

2018. jún. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Lehet bemelegedett (az 1. pasim is inkább a vibrátorommal "feküdt le" mint velem), vagy az orvossága/i mellékhatásaként impotens, vagy a szeretőjét tömi és mire haza ér hozzád, addig ki lett elégítve... hmmm...

Ajánlom, kezd el magad szeretni és elégíts ahányszor csak szeretnéd. Szintén azt csinálom a pasim mellett :(

Mindig összebújunk, dugunk egy jót és nem telik 2 percbe amíg ő elmegy én meg??? Majd utána, egyedül...:)

2018. jún. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Megcsalas szerintem ....kb 90 % ,hagyjuk ezt a faradt vagyok dumat,baratnomet is igy pattintotta le a ferje aztan kiderult, h 3 eve szereto van,aki jol lefarasztja...
2018. jún. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!