Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy férfi megnősül és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi megnősül és családot alapít, akkor azt azt jelenti, hogy ezzel feladta saját életét, és a innentől kezdve a nő életét élni, és ahhoz asszisztál?

Figyelt kérdés
Vagyis az állandó és biztos nő érdekében inkább meghunyászkodik és beáll a sorba?

2018. jún. 21. 09:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Csak annyira mint egy nő a férfiért.


Az egész állítás hülyeség, nem kell feladnod az életedet a házasság miatt.

Nos attól függ mit értesz alatta... Prostizás, bulizás, csavargás?

Hát az valóban nem tesz jót egy házasságnak.


Senki sem házasodna, ha életfeladásként élné meg...

2018. jún. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

Csak akkor, ha rendszeresen veri a családját, heti egyszer megerőszakolja a feleségét, később a nagyobb lányait is, rendszeresen iszik és qurvázik....

Általánosításból jeles. Képzelj el egy olyan világot, ahol nem minden házasság alapból xar, csak mert kimondták az igent.

2018. jún. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálam, nem feladásról szólt a házasság, sokkal inkább az életem teljesebb lett.
2018. jún. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Inkabb a no asszisztal a pasinak.
2018. jún. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy gyerek születésénél a nő sokkal több mindent tesz kockára mint egy férfi. Egy nő kiesik a versenyből pl munkahelyen. Kiesik anyagilag. Megterhelik érzelmileg (elszeparálódik a felnőtt világtól, amíg a kicsivel foglalkozik). Neki megszűnik az anyagi biztonság, olykor a teste is változik, a gyerekre szűkül a világa. Ilyenkor szüksége van a támogatásra. Az apára, nagyszülőkre, esetleg barátokra.


A férfi viszont majdnem ott folytatja ahol abba hagyja. Ha tojik a családjára akkor gyakorlatilag folytatja is az életét.

2018. jún. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
11%

Ezen en is gondolkodtam sokat

A hazassag mindkét félböl rengeteget vesz ki , tehat a nö is a ferfi eletet kezdi élni , a ferfi kedve , hangulatai , vagyai lesznek fontosak , azok kielégitése , es igy ervenyesulnek az ö erdekei is , esetleg , amiket ö annak itel meg , h az érdekek.

Furcsa az peldaul h hazaskent mint nö vagy ferfi már nem ulhetsz be spontan kavezni egy ellenkezö nemu barattal, kollegaval mert TARTOZOL elszamolassal az idövel es a penzzel , NINCS JOGOD JÓL ÉREZNI MAGAD mással , egy ebéd erejéig sem , mert az mar fú tiszta megcsalás és közösules lesz belöle a bokorban .

Mindenért buntudat , hú ez mar túl sok jókedv, mert az altested a masik kezébe kerul , es gyóntatás következik .

Vajon ezért szultem a lányom h valaki uralja?

Vagy akinek fia van , azert van , h egy nö utana szamonkérhesse és folyton pofakat vágva többre sarkallja öt ?

Szamomra ez a legdurvább , hogy munka utan se jobbra se balra ne nezz , senkivel ne beszelj , mert te a ferjedhez tartozol , es minden flörtbek szamit

Hányinger , én egy szabadságszeretö ember vagyok , aki bizik az emberekben , baratsagokban , nyitott vagyok , barkivel beszelek de a hazassagom alatt biza iszkoltam haza

Ugyanúgy ferfiak is , satuban vannak , szamonkerve, utana kiengesztelö ajandekok stb , vége a normalis emberi kapcsolatoknak , mert minden a MI érzést bomlasztja ....

Szóval nem szeretem ezt de az biztos h igy féken lehet tartani félrelépésre hajlamos embert , magunkhoz kötni , közös kassza, elszamoltatas, amig mellenksavanyodik es megöregszik es akkor szepen nyertunk , ezt is meg lehet oldani .

Hany ilyen jókepu pasi el igy , anyuka beosztja, kontrollal es a pasi engedelmeskedik , kenyelmes es anyagiak stb , es aztan marok marcsa es eltelik az élet de anyuka nyugodt lehet merr a szepfiú otthon van . Többfelekeppen lehet élni

Egyenlö mertekben vesz a hazassag a felekböl es követeli az aldozatot, addig a pontig, ahol a nö gyereket szül , attól a perctöl ö lesz aki . a rövidebbet húzza, mert kiszolgáltatott lesz anyagilag , érzelmileg ....

2018. jún. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 peca1000 ***** válasza:
0%

Így van kérdező!


Én a lakhatásért adtam fel majdnem mindent a házasság oltárán.


De ez nemsokára megváltozik, amint az örökölt lakásomhoz jutok

2018. jún. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet még nem is láttam.

Olyat már láttam párat, hogy a nő adja fel az életét, és asszisztál a férfinak.

De szerencsére a legtöbb házasság normális, legalábbis a környezetemben.

2018. jún. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
ha a férfi papucs és egyedül életképtelen, akkor persze
2018. jún. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
17%
Na akkor meséljetek nők, mit asszisztáltok egy férfi mellett? Nincs kedvetek főzni, de mégis kell...ajaj. Nem kívánjátok a szexet, de mégis ágyba kell bújni...hajaj. Kb. itt ki is fújt a nagy asszisztálás.
2018. jún. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!