Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 éve elvált férfi vagyok, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve elvált férfi vagyok, a váláshoz saját hazugságaim és egoizmusom vezettet a másik becsapásáról nem is beszélve (szer hatása alatt voltam) Már nincs, Hogy lehet más jövőm?

Figyelt kérdés
Ez miatt bűntudatom van,nem csaltam meg,meg sem vertem!Szerettük egymást amíg ki nem derült,hogy hiteleket vettem fel,elrejtettem a nyugtatókat.Rossz és értéktelen embernek tartom magam,már megváltoztam de nem tudok magamnak megbocsàtani!Mit tegyek hogy más legyen a jövőm?

2018. ápr. 15. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
48%

Szia,


Jártál ezzel pszichológushoz? Mert sokszor önmagunknak megbocsátani nehezebb, mint másnak a hülyeségeiért. Anélkül nem tudsz teljes értékű életet felépíteni, ha végképp nem hagyod a hátad mögött a múltat, ami a megbocsátást, az elengedést is magába foglalja.


Szerintem megéri a szakemberi segítség igénybevétele.


29/N

2018. ápr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egész egyszerűen éld most már jól az életed, és fogd fel az egészet tanulópénznek! Sok ilyen ember van akiről el sem tudod képzelni hogy azelőtt miket megtettek, de megváltoztak. Tudod ki az értéktelen? Aki élete végéig folytatja azt amit te is csináltál. Ha valóban megváltoztál, büszke lehetsz magadra. Változni nagyon nehéz, és csak kevesen képesek rá! Segíthetsz például másoknak, ez neked is jó érzés lesz. Kezdj új életet, ennyi, megteheted, bármit megtehetsz!
2018. ápr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!