Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy pasi aki régóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi aki régóta udvarol és bejön nagyon, de kénytelen vtam visszautasítani, mert hörcsögöt tart otthon. Hol ismerkedhetnék végre normális pasikkal?

Figyelt kérdés

Olyan undorítónak tartom a hörcsögöket, szőrös kis élősködők. Már csak ha rájuk gondolok attól kiráz a hideg. Mikor felmentünk a pasi lakására és megláttam a hörcsögöt a ketrecbe, teljesen megrémültem. Meg is mondtam Neki, hogy többet ne keressen. Ráadásul még Neki állt feljebb, hogy én mit képzelek magamról meg beképzelt lány vagyok.


Hol ismerkedhetnék meg ennél értelmesebb pasival? Hogyan fogjak neki? :(


22/L



2013. máj. 25. 15:57
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
39%
FAKE
2013. máj. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
NEM FAKE!
2013. máj. 25. 15:59
 3/35 anonim válasza:
70%
attól h undi kis csőrcsomót tart attól a pasi NORMÁLIS és nem kellett volna visszautasítani...
2013. máj. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
84%
fake vagy nem fake a pasinak volt igaza, vagyis te legalább normálisan elmagyarázhattad volna a problémádat, sé milrt is őt okolod azért mert hörcsöge van? meg mi za , hogy ennél értelmesebb? az egy dolog, hogy bajod van az állattal, de a gazdájával miért van? elég ostoba vagy :/
2013. máj. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 Költőnő? ***** válasza:
69%

Drága kenyér, sírokXDDDDDD

Nem hinném, h más, aki nem tart háziállatot, "értelmesebb" lenne....

ó, istenem...

2013. máj. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
69%
tényleg nem vagy normális :D
2013. máj. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
92%

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!! :D


Van egy pasi, akivel "jártam" pár napig és nagyon meg is szerettem, de visszautasítottam, mert VAN ANYJA!!! Ez olyan gusztustalan. Mit tegyek???


:D :D :D

2013. máj. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 Költőnő? ***** válasza:
7es :DDDDDD
2013. máj. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 HotChoc ***** válasza:
74%
Mi az, a múltkori ugyanilyen kérdésed a macskával nem volt elég? Szánalmas -.-
2013. máj. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Milyen macskáról vakogsz itt? :O
2013. máj. 25. 16:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!